La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

1

Może kibice Barcy powinni zrobić podobnie jak ci legii i zmotywować w odpowiedni sposób zawodników do lepszej gry..... A tak serio to w tym sezonie mamy jakiś upadek mocnych drużyn w swoich ligach Barcelona, legia, juve itp

0

@Xxxbarca4ever No według niektórych znawców to Ronaldo blokował Juventus i Messi Barcelonę. W końcu odblokowali swoje drużyny…

0

@JohnA z juve to inna sprawa niż z Messim i Barca bo Ronaldo nie grał przez całą karierę w juve tylko przyszedł na kilka sezonów to nie możemy powiedzieć że przez jego odejście juve upadło bo przed jego przyjściem potrafili ligę wygrywać i rywalizować w LM

1

@Xxxbarca4ever Przed jego przyjściem mieli topowy środek pola, mlodszy blok defensywny i sprawniejszy atak oraz Pewniejsza sytuacje na bramce. Po jego przyjściu, była ta sama (znacznie starsza obrona), środek wymieniony na jakiś szrot złożony z odpadków innych klubów (Rabiot, Ramsey i jakieś wynalazki) i w ataku kaleka Morata oraz Dybala, który zgubił całkowicie formę.

0

@JohnA no to nie zmienia faktu że odejście Ronaldo rozwaliło juve bo przed jego przyjściem wygrywali ligę więc nie masz racji co do 1 komentarza

0

@Xxxbarca4ever No z nim tez jednak "cos" tam ugrali.

0

@JohnA o wpływie Ronaldo moglibyśmy mówić gdyby przed nim nic nie wygrali on przyszedł wygrywali potem odszedł i nic nie wygrywali a tak nie było więc porownanie Ronaldo w juve i Messiego w Barcy nie trafione kompletnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?