1

Bukmacherskie świry, co gracie na weekend?

1

@msmsms cały rok miałem zdalne studia i niestety w tym roku ma być hybryda. Ciagle się łudzę, ze jeszcze będą zdalne

0

@Momals11 to 11 w nicku to liczba lat jak mniemam?

1

@Lola120 ja w tamtym roku zaryzykowałem i wygrałem. W tym roku już mam info o hybrydzie i nie ryzykuje. Czekałem do ostatniej chwili (do teraz) i spory młyn z mieszkaniami

1

@Lola120 ja mam hybrydę. Ale boje się, ze wynajmę mieszkanie i za 2tyg full zdalnie. Wrócę do domu, a mieszkanie trzeba będzie opłacać

0

@Blanco16 mi tez Cadiz nie siadł :/

2

0

@sintesox 2:1 akurat pod mój kupon

0

@Momals11 Po 1 Messi zarabia więcej, po drugie najwidoczniej nie wiesz o co chodzi w kwestii zarobków i gry „z miłości”

0

@Ascend oznacz proszę

0

@barcelonaLM 5pp przewagi nad lewica. Piękna sprawa, do wyborów może wzrośnie jeszcze kilka

1

@Woland10 Zgodzę się, ale jeśli mamy do czynienia z taka jakością w ataku, to błąd obrony po prostu musi się zdarzyć. Piłka to gra błędów, a jeśli jakiś zawodnik gra np na Messiego to po kolejnym dryblingu już jest tak zmęczony, ze musi się pomylić.

3

@Woland10 Po jednym głupim poście…
Następny głupi post XD
Czemu niby jeśli jest 5;4 to świadczy to o słabej obronie, a nie znakomitym ataku i w druga stronę, jeśli jest 0;0 to dlaczego niby atak jest średni, a nie obrona znakomita?
Edit: A dobra już doczytałem. Jeśli Ty się wychowałeś na Barcelonie Valverde, to masz jakoś 10-13 lat. Także, teraz już wiem, że wiele z tego nie rozumiesz i walisz takie farmazony jak ten teraz, czy ten wcześniej.

0

@BarcaInfo Rzadko się z Tobą zgadzam, ale tym razem w punkt!

0

@Woland10 tak słaba drużyna jest 8 pozycji wyżej niż potężna Granada

1

@escarabajo @mesi8191 niby wiadomo, ze ironia, ale co jakiś czas pojawiają się kwiatki od obrońców rudego, ze kadra jest slabsza niż inne kluby w LL. (Kadra jest słaba, to fakt, lecz to nadal top3-4 w Hiszpanii)

0

@LeoMessiah Wydaje mi się, ze w przypadku ludzi pracujących jest to dodatkowe kilka przerw w pracy. Jak wyjdziesz zapalić (wtedy odpoczywasz, szczególnie ważne na budowie) to nikt się nie czepia, ze stoisz, nic nie robisz i palisz. Ale jakbyś chciał sobie co 1h odpocząć 5min i np siadł i nic nie robił, to po 10 sekundach ktoś się przypier****
Inne czynniki to jak wyżej, szybko rozpoczęto żeby zaimponować, a potem już nałóg.

0

@arasz1819 chyba mnie z kimś mylisz ;)
Odpisałem Ci 2 lub 3 razy, a bombardujesz postami co 1h XD

0

@geass Cadiz ma lepszych?? A znasz chociaż z dwóch?

0

Coś mały kurs na Cadiz. Myślałem, ze załapie się na około 10, a tu lekko ponad 5

0

@arasz1819 a śmiało, skoro czas dla Ciebie nie jest cenny :D

0

@Survier kliknij na główna i poczytaj artykuły. Sporo o Barcelonie, na pewno znajdziesz cis dla siebie

0

@arasz1819 pisałeś już o tym wczoraj pare razy

0

@puyol_presidend5 na początku zawsze sklejało się taśmę i wiadomo za 2-5. Potem długo nic nie grałem i teraz właśnie jak mówisz. Stawiam z 2-4 zdarzenia z łącznym Kursem 3-4 za ok 20zl i czasami dodatkowo kupon wariat (taśmę)

0

@puyol_presidend5 proste, ze cieszy. Ja już tyle przegranych, ze tez próbuje takie drobne a i tak średnio

0

Karim? Top

0

@puyol_presidend5 jaka wygrana? Mi Maryslia zawaliła (btts), a tez miałem 5 zdarzeń. Espanyol, Milan (-4,5), Sevilla (btts), Maryslia (btts), Juve (btts i +2,5)

0

Ogląda ktoś może Espanyol? Mają szanse wygrać?

1

Widzę, że Ronaldo dalej blokuje ten Juventus…

2

@clyde czarna, mocno posłodzona. Top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?