1

@goldensun szybko poszło, dwa zdania i komentarz o bliskich. No cóż, jak widać komentarz pisany w trakcie zmieniania sali przyrodniczej na historyczna. Powodzenia na egzaminie ósmoklasisty za kilka lat

5

@tomek8756 mówi jak jest, „Messi zostanie”

1

@goldensun jedyne co mnie ukłuło to Twoja głupota

2

@goldensun rozpłacz się

1

@Rust_Cohle
1. Michael Scofield - Prison Break
2. Carla - Elite
3. Berlin- Dom z papieru.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Deviler Na jakiej podstawie sądzisz, ze hype na nike jest większy niż na adidas? Puma odpada bo ma za słaba reklamę, zdecydowanie i subiektywnie mówiąc, maja po prostu brzydkie rzeczy

1

@PatrychoO Tak, pojawia się

0

@marcin000019 Bo starych ludzi jest nieproporcjonalnie więcej niż młodych

1

@korolocik Jedno nie zaprzecza drugiemu. Może być zawodnik słaby i jednocześnie trener do niego uprzedzony.

0

@AlexDark00 W Realu raczej tez nie. Mysle, ze podobnie w Bayernie, United

0

@AlexDark00 „Gdzie by nie poszedł tam będzie mieć 1szy skład” no chyba nie

2

@mateusz33 „nie dają sobie rady nawet w słabych klubach” jeśli mówisz tu o Pjaniciu to chyba oglądałeś go pierwszy raz w Barcelonie

1

@Deviler w Piłce nożnej nie ma czegoś takiego, ze jak ktoś kiedyś był dobry to już nie można złego słowa powiedzieć lol. Czasami ktoś po kilkumiesięcznej kontuzji wraca i jest już słaby no i trzeba to otwarcie powiedzidc

1

Jaka apke polecacie do nauki języków? Z jakiej korzystacie?

2

@Seba_89_ no widzieliśmy na ostatnim CA poziom amerykańskich kopaczy XD. Niby mocna Kolumbia w starciu z Wenezuela prezentowała się gorzej niż dowolna reprezentacja na Euro. Powiem więcej, oprócz Argentyny i Brazylii żadna drużyna z CA2020 nie wyszłaby z grupy Euro2020 (dowolnej grupy)

0

@Kacper1432 hahah zdominowanie ligi, męcząc 1:0 po wylewach bramkarza drużyny przeciwnej lub samobóju? Wygrac ligę może wygrają, ale na pewno jej nie zdominują. Ich gra bez farta gowno warta. W LM pewnie znów 1/8 i do domu

1

@MesQueUnClub96 niepopularna to by była jakbyś dał znak w druga stronę xd

0

@svensonFCB ja tam wole słabsze marki ale nieużywane lub poczekać na jakaś dobra promke

2

@Woland10 Messi za 0 w PSG? Hahahaha Kibice z niego robią goat, najlepszego w historii sportu bez podziału na dyscypliny, „a kluby, skauci, którzy się na tym naprawdę znają, wyceniają go na 0. To wiele mówi”

0

Miało być takie potężne to Atletico, bronić mistrza, a tymczasem (na 5min przed końcem) ogląda plecy Barcelony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ostra wymiana ciosow u babeczek XD

0

@maniak33333 Zamiast brać szrot za darmo i płacić premie za podpis + duza pensje lepiej było 2-3 solidnych graczy kupić

0

@Castro Wiele na to wskazują, wiele emerytów w składzie, a wyniki coraz gorsze

1

@fenix1983 teraz wychodzi ile wart ten klub bez Cra. Z samym chiesa nic nie ugrają. Pazdzierz i klub emeryta

4

Ale ten gostek z mikrofonem jest przygłupi. Cringe totalny

1

Żenada 2 V 1

1

@Uukasz_93 bo pozbyli się porządnych graczy i ściągnęli Cra + jakiś szrot/odpadki i myśleli, ze sam Cr wygra tytuły XD

0

@clyde dzieki za info

0

@KonradoMorenodoBarcy za długo już się człowiek meczy ja tych platformach. Trzeba w końcu wykupić konkret.
@clyde a jak to cenowo wychodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?