La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1679 Culés

7

Zrozumiałbym gdyby to była strona poświęcona Concordii Knurów albo Ruchowi Radzionków, ale żeby nie można było wejść na stronę poświęconą Barcelonie bez bycia narażonym na dziesiątki wpisów promujących antyszczepionkowe bzdety stojące w sprzeczności do badań naukowych, promowanie co drugi dzień homofobicznych wrzutek z La Rambli na stronie głównej w Gorących Dyskusjach, jechania po kolorze skóry za każdym razem, gdy czarnoskóry piłkarz zrobi coś, komu się to nie podoba, to już po prostu smutne/nudne.
Administracji pewnie na rękę, bo większy ruch na stronie, ale ciekawe czy reklamodawcy byliby zadowoleni, gdyby to widzieli.

konto usunięte

0

@goldensun Ależ można, od tego jest strona główna i artykuły

4

@goldensun "jechania po kolorze skóry za każdym razem, gdy czarnoskóry piłkarz zrobi coś, komu się to nie podoba, to już po prostu smutne/nudne." - jakieś konkrety czy tylko zwykłe frustracje i szukanie atencji?

konto usunięte

3

@goldensun o widzę, że przyszedł Pan maruda. Oczywiście należy tylko i wyłącznie promować posty wychwalające szczepionki na covid (gdzie Izrael jest świetnym przykładem głupoty jaka panuje), chwalące społeczność LGBT, oraz wychwalające czarnoskórych, którzy są jak np. Hamilton totalnymi hipokrytami i zakłamanymi ludźmi.

1

@goldensun Po to jest grupa by wyrazić swoje zdanie, więc zachowajcie swoje komentarze dla siebie.

9

@goldensun Przepraszam bardzo, ale co Ty masz do Knurowian albo Radzionkowian? Lamentujesz, że pewne grupy osób są tutaj obrażane czy wyszydzane, a sam obrażasz inną społeczność. W czym kibic Concordii Knurów jest gorszy od geja czy murzyna?

0

@Zoker słaba zarzutka, odnoszę się do faktu, że wśród kibiców tych klubów znajduje się dużo osób, które lubią sobie wbiec na boisko, pobić się z policją i to po nich bym się spodziewał wpisów na tak niskim poziomie, a nie po fanach kluby, który reprezentuje i promuje wartości dalekie od tych, o których wspomniałem ;)

2

@goldensun rozpłacz się

0

@JohnA głupota aż tak mnie nie rozczula, ale widać któraś kwestia ukłuła twoje wrażliwe serduszko, że zdecydowałeś się napisać ten elokwentny komentarz ;)

konto usunięte

1

@goldensun przeszkadza Ci wolność słowa?

1

@goldensun jedyne co mnie ukłuło to Twoja głupota

0

@JohnA jesli to tak działa, to zazdroszczę twoim bliskim darmowej akupunktury

1

@goldensun szybko poszło, dwa zdania i komentarz o bliskich. No cóż, jak widać komentarz pisany w trakcie zmieniania sali przyrodniczej na historyczna. Powodzenia na egzaminie ósmoklasisty za kilka lat

0

Tylko się nie popłacz

0

@JohnA wrażliwy chłopiec chamsko dowala się do losowych ludzi w internecie, a potem płacze, cóż za szkoda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?