JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca no i dobra nota dla Neymara. Świetnie się go ogląda, ale za sztuczki i zwody nikt pucharów nie daje, a oprócz tego Brazylijczyk niewiele zrobił żeby pomoc drużynie, zrobił natomiast bardzo dużo by jej zaszkodzić, marnując każda kolejna doskonała okazje
0
@Krzywy95 kontuzje kontuzjami, każdy się z nimi zmaga. W takim sezonie, bez konkretnego przygotowania itp to nic dziwnego ze kontuzja goni kontuzje. Real na live wychodził z jednym podstawowym obrońca, które tez bez nominalnych SO grało.
0
@PolskiBarcelonista10 pewnie należysz do tej słynnej mafii antyluisowej
4
Sane zezłomowal Mbappe xd
3
@Objectivo mój komentarz to tylko parafraza pierwszej wypowiedzi pod ta dyskusja. Zdanie to można napisać na podstawie niemal każdej drużyny.
0
@Objectivo piękny filmik, największy złodziejski klub na świecie, gardzę
0
@itmustbejoke Nie ma drużyny, która by tylko cierpiała lub tylko korzystała na błędach sędziego. Sędziowie to tylko ludzie, którzy popełniają błędy, a znalezienie takiego filmik na czyjąś korzyść (lub przeciwko) to kwestia paru sekund
0
@Kengo no chyba żartujesz. Trzeba być ignorantem mówiąc o niewykorzystanych sytuacjach Barcelony i jednocześnie nie wspominać o zmarnowanych akcjach Realu. 2 zdanie Twojej wypowiedzi to chyba zart, a trzecie to jakaś kosmiczna nadinterpretacja, bo nie wiem jak taki wniosek wyciągnąłeś z mojej wypowiedzi. Obie drużyny miały akcje, obie marnowaly, ale uwazam, ze więcej klarownych miał Real
2
Komentarz usunięty
28
@Kengo kluczowa była skuteczność, dlatego wynik był otwarty do końca. W przeciwnym wypadku Real zamknąłby mecz po pierwszej połowie.
0
@norbi77 Napisałeś, że „pierdzielil się co najmniej 4min”, a to bzdura. A to, ze mało doliczył to inna kwestia
2
@Sergio_Devils to takie gdybanie, jakby Marcelo trafił sam na sam, Vinicius mocniej podał Benzemie do pustaka, a Vasquez dobił odbita od słupka piłkę to by było 5;2.
1
@norbi77 przerwa z mikrofonem trwała 2’
2
@AlwaysBlaugrana @LuisSalvano wyjaśnij koledze
0
@Matelel pozostaje zatem współczuć autorowi takiego komentarzu, wykazał się podobną głupotą do @Barca1922
12
@Barca1922 określenie tragicznego Lahoza (który krzywdzi każdy klub bo jest po prostu fatalnym sędzią) jako stronniczego to już szczyt głupoty
1
@kamilo0066 ta bo faul na manę 20m od bramki cenniejszy niż karny po faulu na Benzemie XD
5
@barcelonaLM cieszą się po nieodgwizdanym karnym na Benzemie?
3
@itmustbejoke Ale żenada. W przypadku LM porównujemy czołowych graczy w dwóch potęgach europejskich z podobnymi kadrami i aspiracjami, w przypadku Twojego nędznego porównania reprezentacji. Urugwaj to topowa reprezentacja z silnymi zawodnikami, a Polska to zespół przeciętny
1
Państwowa służba zdrowia działa i rzuca wszystkie siły do pomocy ludziom...
Dlatego każdy leczy się prywatnie, a terminy zabiegów państwowych to za 10lat +
0
Totalny odlot w 9min...
zobacz jak
6
„I jeszcze raz przypomnijmy sobie co opozycja proponowała...” xddddd
0
Wszystkie ręce na pokład!!!!
0
Widzę, ze kolejny raz Suarez pewnie wprowadza swoją drużynę do kolejnej fazy LM
0
@tristan87 Otóż to
1
@Yosemite Mówienie o silnej kadrze Portugalii, moim zdaniem, to bzdura i szczerze nie wiem czemu wciąż takie opinie się pojawiają. Przeciętni bramkarze, kiepska obrona, w której w zasadzie oprócz Rubena Diasa (i ewentualnie Cancelo) grają mocno średni zawodnicy. Idąc dalej zaczyna to wyglądać lepiej, bardzo dobra linia pomocy, szczególnie Fernandes, Bernardo Silva i Neves oraz solidna linia ataku z Cristiano i Felixem na czele. Nie mniej jednak jeśli weźmiemy pod uwagę naprawde swiatowe nazwiska to tylko w pomocy jest konkret, Cristiano ma już 36lat, a Jao Felix dalej nie pokazał pełni potencjału.
Edit: raczej tak jak @Zoker widziałbym prędzej Niemców, Hiszpanów czy też Włochów.
0
@Murazor dzięki chłopaki, bobik mega zart
0
Juve musi 5;2 wygrac czy wystarczy 4;2?
1
@AmigoBlancos Wszyscy przejdą
1
@pt9 hotel paradise to nędzna i żałosna podróbka wyspy. Skopiowane w zasadzie wszystko, 1:1