1

@LuisSalvano w punkt

1

@Djzordon jeszcze dwie czerwone przecież powinne być. Nie kłam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Michal1696 @patry295 ma kolegów po medycynie może podpyta.

5

@Ojciec5tkidzieci Lewica. Co tu więcej mówić?

12

@patry295 koledzy Cię już wyjaśnili niezle, wiec szkoda się pastwić dalej. Ciekawe czy ta elita, Twoi znajomi, tacy wykształceni słyszeli o przypadku Szwecji, gdzie do teraz płaci się odszkodowania za skutki uboczne szczepionki, z ta różnica, ze przy tej na covid nikt odszkodowania nie zapłaci :D

0

@Chaoss jak spłyną wszystkie głosy z Twittera. Z reszta gala zp bez @LuisSalvano nie ma sensu, wiec bez różnicy kiedy.

0

@LuisSalvano również proszę o oznaczenie

0

@LuisSalvano ja również nie kojarzę historii z niezapłaconym piwem, a znam raczej większość Twoich historii. Chyba nie było :/

2

@Chinaski Moim zdaniem zalosne i kompletnie niepotrzebne

4

@arasz1819 i dlatego dał mu 5 pkt XD. Kekw

0

@masq Dajcie ludziom żyć jak chcą dopóki innym krzywdy nie robią. Chce żeby jej brat wygrał? Każdy z kandydatów skłamie mówiąc, że mu to obojętne, każdy mniej lub bardziej chce wygrać. Ma narzędzie (instagrama) pozwalające zwiększyć szanse na wygraną jej brata? Ma. To niech korzysta jeśli chce, krzywdy nikomu nie robi. Jak czasem widzę jak się nakręcacie z powodu bzdury to jakbym czytał Władców Much wersję 2k20.
Także prosze więcej nie atakować i nie wyśmiewać siostry Cristiano

1

@kamilo0066 innych tez ta kampania śmieszy, a nie piecze. Tym bardziej, ze piszą to uczestniczy niebiorący udziału W głosowaniu :D

1

@badej60 ile herbów za powrót avatara z ngolo?

1

@ksobi Niestety, LS zlekceważył czas nominacji, żadnej kampanii, żadnych historii to i głosów brakło :/

0

@Ghotti xDDDDDDD wygrał

5

@cat_r37 A jednak, twardo. Szkoda, że nie poprosił o specjalne zakładanie kont do 19 grudnia

6

0

@LuisSalvano Teraz nie mam na kogo zagłosować :(

5

@badej60 panu Maciejowi dałbym jednak za dotrzymwanie słowa, natomiast dla Chakalaka oczywiście za obektywizm

2

@masq @IronSanHybrid just do it

2

@IronSanHybrid @MesQueUnClub96 a faktycznie, dzięki chłopaki zaraz będzie głosowane :D

1

@IronSanHybrid Właśnie chce Ci dać 5pkt, ale nie mogę sobie przypomnieć maila do konta, da się to jakoś sprawdzić? xD

0

można gdzieś sprawdzić jakiego konkretnie maila użyłem do rejestracji na fcbarca? Bo zagłosować nie mogę ;(

25

Halo, redakcja. Brakuje @LuisSalvano, trzeba anulować

6

@IronSanHybrid ciekawe co na to MrTwitter

2

@Waslak12 Pan Janusz jak zwykle w punkt

0

@Transu96 @LuisSalvano wjeżdzaj z historią bo nie jest dobrze

9

@Shad Szacunek dla wszystkich, którzy przeczytali chociaż połowę oraz oczywiście dla autora, że mu się tyle chciało :D

0

@LuisSalvano proszę o wcześniejsza zapowiedź, a raczej premierę. Wiemy, ze masz tu grono hejterow i dyskusje często ładują w gorących a potem są usuwane. Nie chce tego przegapić, najlepiej proszę o oznaczenie. Już zacieram raczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?