JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jacu327 daj spokoj, bo jeszcze wróci
1
@Azi @michal26 pięknie wyjaśnione panowie. Jak zwykle naczelny expert ze swoją propagandą.
1
@BartqRKO tez dziś zacząłem i właśnie jade dalej
0
@gurales do sędziego jak wściekłe psy zawsze latali Suarez, Busquets i Pique, także nie wiem co gadasz
0
@DonMatteo901 już w pierwszej połowie odpuścił lengletowi jak podciął Ramosa
0
@inViNcibl3 podręcznikowy odbiór, a chłop karnego widzi XD.
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Joe_Pesci Real Madryt także
6
Ahh kiedyś na mecz Real vs Barca czekało się tygodniami. Po odejściu Cristiano, emocje jakby trochę opadły, już nie było mowy o starciu dwóch gigantów, już te plakaty zapowiadające mecz, gdzie Messi był konfrontowany z Ramosem/Benzema jakieś bardziej ubogie. Zeszłoroczne klasyki, w których obie drużyny wiele nie pokazały, już nie tyle, że były ekscytujące, one były momentami wręcz nudne. A teraz? Teraz, w obliczu zamkniętych stadionów i mając w pamięci powyższe wydarzenia w ogóle nie czuć klimatu zbliżającego się meczu. A może po prostu z wiekiem, emocje związane z tymi spotkaniami są jakieś mniejsze.
Tez tak macie? Czy mimo wszystko wciąż odliczacie dni, godziny, minuty do meczu?
1
@FC1899Barca W punkt
0
@AmigoBlancos Gdyby nie wywalił Regulliona to by nie grał Marcelo, gdyby nie pogonił Jamesa, a pozwolił mu grać (a pokazuje w Evertonie, ze jak się w niego wierzy to potrafi) to nie musiałby grać słabiutki Asensio. Czaisz nie?
0
@pawel0304 Gdyby nie jego powrót to mógłbyś się zastanawiać, ale patrząc na tamta i ta „przygodę” odpowiedz jest jedna. CR7
2
Czyżby najszybciej strzelony gol po wejściu z ławki w historii?
1
@norbi77 i Bayern Pepa też tak próbował. Dostał piątkę w dwumeczu i Pepciu znów posmutniał. Przywołane przez Ciebie mecze dotyczą Realu, który był po prostu słaby, z resztą tak jak teraz. Cadiz piłką nie grało i też ich pchnęło
4
@BarcaInfo Ciekawe czy pokazywał dwie piątki jak w meczy z Bayernem padło 10 goli
0
@didzejos 0:0 obie drużyny grają bardzo kiepsko
3
@bixmix dziwne, ze bombardowanie wpisami politycznymi przez @Chakalaka nie podchodzi pod spam
0
@Transu96 mysle, ze do godziny Twój post zostanie skasowany.
1
@badej60 może zrób ankietę XD
1
@badej60 kolego kiedy nowy, zapowiadany już avatar?
1
@Yosemite Najpiękniejsze jest to, że jak Atletico gra w dokładnie taki sam sposób to niektórzy to tłumacza geniuszem taktycznym Simeone XD
0
@abram3k zaryzykowałbym, ze powoli i włoska odjeżdża.
1
Ależ obrona Ramosa!
4
@barcelonaLM To prawda. Jak czytam tego typu wypowiedzi to mam wrażenie, ze niektórzy myślą, ze zamknięcie kościołów=koniec epidemii
8
@FC1899Barca Jeśli się mylę to mnie popraw ktoś, ale chyba Real zrezygnował z Ronniego wybierając Beckhama
5
Komentarz usunięty
7
Ma ktoś może zdjęcie jak Brzeczek robi gest Simeone?
1
Dla Niemców za ojro by strzelił.
1
@IronSanHybrid A co się działo, bo domyślam się, ze dyskusja już znikła :/
1
@hoeniker powiedziałbym więcej, puszczenie gola w którejkolwiek sytuacji (poza ostatnia) to byłby wstyd i hańba