- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 895 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 895 Culés
7
Zawsze mnie bawi to określenie "antyfutbol" jak zespół gra bardziej fizycznie i taktycznie. Oczywiście, że nie jest to ładne dla oka, ale przynajmniej piłkarze Bordalasa wiedzą co mają grać i taka gra przynosi im niezłe wyniki jak na kadrę, którą posiadają. Na pewno robi wrażenie to, jak dobrze ten zespół jest przygotowany pod względem motorycznym. Jeżdżą na dupach przez cały mecz. Dobrze wykonują polecenia taktyczne swojego trenera, a potem zbierają dojrzałe owoce w postaci punktów i wygranych meczów. Jak widać, nie trzeba napierdzielać 1000 podań, żeby mecze wygrywać.
1
@Yosemite Jeżeli drużyna grająca antyfutbol podoba mi się bardziej, niż gra Barcelony, to czas chyba zmienić styl gry...
2
@Kettger Można też inaczej: Skoro Getafe grało antyfutbol, a my z nimi przegraliśmy, to jak nazwać naszą grę? ;D
1
@Yosemite Piłka nożna, to są emocje. Piłkarze Barcelony grają obecnie kompletnie archaicznym stylem, do tego wolnym, jak wół. Na stojąco nie wygrasz dzisiaj meczu.
1
@Yosemite Najpiękniejsze jest to, że jak Atletico gra w dokładnie taki sam sposób to niektórzy to tłumacza geniuszem taktycznym Simeone XD
2
@Yosemite nie do końca się zgodzę. Racja że gra bardziej fizyczna i bardziej zdyscyplinowana zasługuje na pochwałę ale ciągłe zaczepki, nieczyste zagrania i prowokacje skutecznie sprawiają że nikt takiego stylu nie lubi. Oczywiście poza kibicami danej drużyny
0
@kamilkrycha Ja tam lubię taki styl, a nie kibicuję Hietafe.
... a przynajmniej wolę go od nudnego klepania piłki do góry i dołu.
2
@Yosemite To ja miałem inne wyobrażenie o fizyczosci i taktyce. Nie wiedziałem że stymulowanie, chamstwo, prowokacje i faule w każdej strefie boiska to taktyka i fizycznosc.
1
@Yosemite 20 mm w jedna druga strone, prawidlowo uzyty Var i nie byloby pieprzenia o wielkim taktycznym planie.