JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo wrzucić podobna kompilacje z douglasem?
0
@FearTheBeard dzięki
1
Do kiedy w tym roku jest otwarte okienko transferowe?
0
@MarioVeB! żadne prowo. Pisze zupełnie poważnie. Lubię jego utwory
1
Ale świetna piosenka wjechała na kanał footrolla. Zdecydowanie brakowało tam tego od dawna. Te jego utwory to są genialne, najlepsza oczywiście historia czerwonego Ramosa, ale każda nutka mega.
21
@michaleu Bo jak cisnął bekę, ośmieszał i poniżał Real (głównie piosenkami) to był kozak. Jak zaczął w podobnym tonie wyśmiewać głupotę Barcelony stał się zwykłym „pozerem” i nieznającym się kibicem.
2
@Kusco15 „Widzę że na stronie wszyscy gloryfikują Tysona„
Tez @Kusco15 „może nie dzisiaj ale kiedyś w jednej dyskusji i tak se przypomniałem xd”. Klasyczne zaoranie się. Chyba jednak Ty masz iq małpy pisząc zupełnie bezsensowne i nielogicznie, a poza tym Tyson jako człowiek to margines społeczny.
0
@bartekvisca
>Liga Mistrzów
>Manchester City
0
@gumaz Robert w gorącej dyskusji to pewniak
0
Może ktoś wtajemniczyć w historię naszego celebryty, może być na priv. Niestety tradycyjnie przegapiłem :/
0
@Chaoss Również podpinam się
5
Srać mi się chce jak słucham komentatorów TVP, gdy mówią cokolwiek na temat lewandowskiego.
0
Takiej prostopadłej piłki od pomocników Barcelony to chyba przez cały sezon nie widziałem. Ciasteczko na 30m
2
Kurla, ale pila
0
Ma ktoś może jakiś filmik, jak Szumowski tydzień temu mówił, że nie ma mowy o dymisji. Pilnie potrzebne, a coś nie mogę znaleźć na szybko
0
@Janiama 2018: Salah, Manę, Firmino, Cristiano, Modric, Kross + znakomita przewrotka Bale. Moim zdaniem nieporównywalnie Lepsze nazwiska.
0
@domin682 podbijam pytanie
0
Ahh, ale asysta :o
0
@MNSbEstEver Ramos by go schował do kieszeni
1
@geass No tez to jest jakaś opcja. Biorąc pod uwagę zdolność CRa do wykańczania akcji to Messi wtedy dopiero bilby rekord asyst :D
1
@Mario96w Jak mawia klasyk „w punkt”
3
Ależ by było pięknie jakby Messi poszedł do Juve i pykali sobie razem z Cristiano podczas ostatnich lat ich kariery. Zaprowadziliby Juve do wygrania LM, a potem razem zakończyli karierę. Piękna historia by była.
0
@RudY oglądasz piłkę od paru lat?
0
@AnnaMarianna czy dałbym im 10/10 to nie wiem. Ale łącznie w życiu spotkałem dwie takie, które naprawdę zrobiły na mnie niezapomniane wrażenie na długo.
0
@DarekFCBnaZawsze labirynt
0
@Danny Gaucho @Lamora dzięki :D
0
Wie ktoś co się dzieje z użytkownikiem @Odesseiron czy coś takiego?
3
@Fawrf Za każdym razem czytając post @YoNoEntiendoNada odnosnie piłki nożnej mam wrażenie jakbym sam to pisał. Niesamowita zgodność.
1
@MaTt_BarcaFan No jak zaliczyli pogrom dziesięcioleci i teraz znajdują się w gronie drużyn, które w pucharach dostały ośmiopak (obok Legii, Malmo, Beskitasu i Deportivo) to nic dziwnego, że się ludzie smieja.
0
@LuisSalvano Każdy ma do tego prawo, tylko potem jak mu nie pyknie to wychodzi na kretyna. O ile kiedyś Neuer wyszedł na idiotę, ale wtedy mecz był lekko przegrany, o tyle Vidal teraz wyszedł na jeszcze większego idiotę niż nim jest.