JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Danny Gaucho Messi „6” to chyba tylko za nazwisko nie dostał
1
@LuisSalvano No i jak pokazał mecz, a przede wszystkim wynik, nic dziwnego, że ludzie się wypowiadali lekceważąco o Barcelonie, a słodzili Bayernowi. Niemcy po prostu, zjedli, przeżuli i wysrali Barcelonę ;v
0
@zakazskretuwlewo No bo tak jest, wczoraj ktoś wrzucał grafikę z liczba drużyn w półfinałach Lm W historii, to niemal za każdym razem dwie hiszpańskie. Ten rok to wyjątek potwierdzający regule.
2
@Mario96w podwójna szansa to co innego. Jeśli dasz podwójna szansa „1” to gospodarz musi wygrac polowe lub cały mecz.
0
@LuisSalvano nigdzie nie napisałem, ze nazwanie go mężem Ani jest obraza. Napisałem tylko, ze jest to prawda tak samo jak prawda jest to, ze Neymar poleciał na kasę. Także następnym razem czytaj po dwa razy
0
@PatrychoO z klubów jakie może przejąć zostały mu już tylko PSG iJuve bo tylko tam wygra ligę. Innych zespołów nie weźmie. Juve dopiero co wzial Pirlo, PSG walczy o tryplet także raczej zostanie w City, ewentualnie reprezentacja.
0
@LuisSalvano ale nazwanie go „moneymarem” jest taka sama prawda jak stwierdzenie „ojciec Klary” bo brazol poleciał na hajs, także oba stwierdzenia są prawdziwe. Wiec skoro sam używasz bezsensownego określenia nie masz prawa się irytować, gdy ktoś robi to samo.
0
@robsesh Nie po to City zatrudniało Pepa żeby „tylko” wygrac ligę. Miał zwojować LM. Przyszedł, wydał krocie, a dalej jedyne co może ugrać to puchar na krajowym podwórku, na międzynarodowej arenie jest bardzo, ale to bardzo słabiutko (lepiej było zanim przyszedł, bo chociaż do półfinału doszli i minimalnie przegrali z RM). Także raz jeszcze powtarzam, wydane miliony, efektów brak
1
@MESSIah16 Dlatego nie rozumiem jak ktoś może cenić bardziej ligę od LM. Tak jak piszesz, w ligach liczą się ciagle te same zespoły (zwykle jeden: Niemcy, Francja, Włochy, ewentualnie 2-3 w pozostałych ligach). Natomiast w LM wszystkie te „potęgi” mierzą się ze sobą
1
@robsesh A co to za różnica wydać 200mln na zawodnika lub 3x60? Skoro tak czy tak efektów brak. „Raz na jakiś czas jest Lyon, który ogra City czy inny zespół i tyle” coś często taki zespół ogrywa akurat Pepcia. Najpierw jakieś Monaco ostatnio średnie totki.
2
@Bykunn Dziwny sezon, dziwne warunki, ale tez nie ma się co podniecać. W ostatnich sześciu latach dwukrotnie się zdarzyło, ze dwa zespołu z Anglii czy Hiszpanii były w finale, a tu raz na sto lat, dwa niemieckie i francuskie i już wielki podziw. Nic to nie zmienia, dalej to będą najsłabsze ligi wśród top5
0
@LuisSalvano Oczywiście, ze możesz, ale po co? Zalosne to? Tylko potem przestań się mazać jak ludzie piszą „Money”/„Moneymar” bo to ten sam kaliber.
55
Ale nie przesadzajcie już z tym, ze jaka to potężna ta liga francuska czy niemiecka bo maja po dwóch przedstawicieli w półfinale LM. Raz na sto lat im się taka sytuacja przytrafiła i już wielkie zachwyty.
1
@Nazio87 to musisz mieć dobra pamięć skoro pamiętasz Manchester w finale XD
1
@LuisSalvano Aż tak Cię boli Lewandowski, ze nie możesz nazwać go normalnie tylko piszesz jakieś śmieszne określenia typu „mąż Ani”/„ojciec Klary”. Tez za nim nie przepadam, ale takie dziecinne zachowanie to trochę xD
5
@Janiama Guardiola nigdy już nie wygra LM z tym swoim stylem, który przestał się sprawdzać 10 lat temu.
1
@robsesh Wystarczy żeby wystawił sprawdzony skład na ważny mecz, a nie eksperymentował jak w meczach towarzyskich. @Jaca27 oczywiscie, ze się nie podejmie bo nic nie wygra. Taktyka, która wszędzie próbuje wsadzić, nie działa od 10 lat pomimo tego, ze ma w swoich klubach spory budżet który pozwala mu sprowadzić zawodników pod jego styl.
6
To jest ten potężny Manchester City? XD. Pepciu teraz pewnie do Juve albo PSG żeby dołożyć do CV wygranie kolejnej ligi, w której gra tylko jeden zespół i wygrany jest znany przed sezonem, a w europejskich pucharach dalej w dupala.
0
Co jest większa kompromitacja wczorajszy mecz czy manita jaka dostał Real. Co myślicie?
0
@FC1899Barca Chociaż nie jestem kibicem Barcy to ten filmik jest strasznie smutny :/
4
Jak mawia klasyk, z jednej strony super, ze Atletico odpadło, z drugiej za**8iscie
1
@Brosik Oj Panie, powiedziałbym, ze Pan od wczoraj żyjesz, ze takie durnoty piszesz. Z wiekiem przyjdzie może rozum
0
@Kusco15 Cooo? XD wrogiem i placzkiem tyle lat? Niby za co wrogiem, bo odważył się strzelać Barcelonke bramki? Ale wysrywy piszesz, cyrk
2
@Brosik wybaczone? A co takiego zrobił?
2
@MichVeB taki jeden co rok w rok maturę powtarza i jeszcze taki pewien smutny pan, niszczyciel dobrej zabawy
0
@Kusco15 „Chociaż tutaj to niektórzy jeszcze Ronaldo by chcieli” a co w tym takiego dziwnego? Czy Ronaldo w jakiś sposób znieważył, poniżył lub wyszydził Barcelonę? Chyba, ze mówisz o uciszaniu na Camp Nou to powiem tylko xD
0
@NeroTFP Gra Juve tez Ci się podoba?
0
@potrojnakorona aaa dzięki. @PatrykBarcelona Luca kropnie go w szóstym sezonie.
0
Miała być liga mistrzów na antenach TVP, a meczu coś dziś nie widzę. Jak to jest w końcu?
0
@barteq śmierdzi mi remisem w jakimś z tych dwóch meczów właśnie