JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Chodzi w tym o to, że codziennie o 8 rano i czasami o 18 otwiera się jakby wirtualny sklep z danymi rzeczami i markami, które są na mega promocji. Oczywiście są tam różne gowna, typu jakieś torebki, bielizna, czy inne pierdoły. Ja zawsze patrzę tylko na ciuchy i buty. Dla przykładu jutro o 8 rano wjeżdża adidas. No i masz tam kilkadziesiąt (kilkaset) rzeczy na promocjach. Na przykład we wtorek były koszulki z hollistera po 25zl do kupienia, albo swetry po 80-85.
0
@PatrychoO Raz tam kupowałem zegarek (który zwróciłem). Bez problemu z zakupem i zwrotem także polecam. Super okazje są, problem tylko, ze zwykle minute po otwarciu najlepszych rzeczy już nie ma.
2
@Comentateiro załamałbym się i mówię to całkiem serio. Tak samo w przypadku córki lesbijki.
1
@FC1899Barca Ale się nie mogę doczekać jak razem zagrają. Chociaż towarzysko. Taki killer jak CR7 wykańczałby z 90% ciasteczek od Messiego.
1
@MarioVeB! Od paru dni z musztarda bo taniej xd
0
@Avada Kedavra Rozumiem założenia. Nie mniej jednak moim zdaniem nie ma ten przykład większego sensu i uwazam, ze jest nietrafiony. Ale oczywiście możemy się nie zgadzać :P
1
@Avada Kedavra Chyba średnio trafiony przykład, ponieważ wklad ofensywny w przebieg meczu danego obrońcy ma jednak spore znaczenie. Zaś umiejetność grania na skrzypcach w przypadku prowadzeni operacji nic nie daje ;)
E: co nie zmienia faktu, ze obrońcę powinno oceniać się przede wszystkim z zadań defensywnych, a nie ofensywnych czy tego jakim jest kapitanem.
1
@Bartosz85 masz racje jeszcze Courtois.
0
@guru43 a to w takim razie wszystko jasne dzięki. Ja akurat oglądałem ten fragment tylko, gdzie mikrofon pada i biorąc pod uwagę zdolności telewizji polskiej ciężko było uwierzyć w przypadek :D
2
@eXi takie zagrania to są zawsze. Minimum jedno w meczu
3
@AV0CAD0 i teraz nie wiem czy to ironia czy na serio xd
8
Uwielbiam jak Vinicius wypuszcza piłkę na aut XD
1
@Shroud No zapowiada się na remis. Przynajmniej po pierwszej połowie. Mecz niesamowicie nudny. Setki fauli 0 akcji dobrych.
0
@Pilka_jest_okragla Nie przypominam sobie meczu w ostatnim czasie, gdzie sędzia dolicza dwie minuty podczas gdy jest przerwa na wodę i zawodnik leży. Może pokaz taka sytuacje? Możesz mieć własna opinie, oczywiście, ale „to jak wynik będzie nadał niekorzystny dla Realu to doliczą na koniec meczu z 10” to opinia na miarę sfrustrowanego dzieciaka.
0
Setki kartek 0 akcji. Ale gowniany mecz
5
@Pilka_jest_okragla Przecież odkąd są przerwy na wodę to dolicza się 3-4 min do pierwszej połowy. Doliczając czas, gdzie Varane lezal wychodzi 5 min. Po co w takim razie piszesz te głupoty?
0
Ostro w Madrycie :D
0
@SonBarcaGoku jedyne co do opóźnienia można się zgodzić. Ale jak Ty masz clickbaity i od zajoba reklam to ja nie wiem gdzie Ty to oglądasz serio.
0
@SonBarcaGoku to chyba jakiś gowniany stream masz. Ja już od dawna (od kilku lat) oglądam i nie narzekam w ogóle.
0
A do dupy z ta serie A. Niby tyle goli na mecz, niby atlanta pięknie gra. Skusił się człowiek na btts a tu 0:0.
0
@Hiacynk Real vs Getafe tez wypada dodać. Getafe z realnymi szansami na LM
1
@Hiacynk dla mnie zdecydowanie Top1 spośród tych kobiet co w życiu widziałem.
@kerouac pies kolegi prosi o instagrama tej znajomej xd
0
@LuisSalvano Widzę, ze kampania po złota piłkę fcbarca 2020/2021 się zaczyna. Czekam na historie, gratuluje i pozdrawiam cieplutko.
2
@Ratamahatta takimi absurdalnymi zachowaniami to tylko skłaniaja ludzi do oddania głosu nieważnego. A to dopiero trzeci dzień po wyborach.
1
@Bykunn Przecież nie wszystkie podatki maja być usunięte, głównie chodzi o podatek dochodowy. Wiadomo, ze państwo nie jest w stanie funkcjonować bez podatków, dlatego zostałyby ograniczone do minimum, żeby finansować najważniejsze rzeczy w państwie tj. wojsko, policja czy SZKOLNICTWO. A nie jakieś wysrywy socjalne typu menelowe+.
0
@Bykunn „Bon oświatowy oczywiście sfinansuje się z powietrza i dobrej woli”. Skąd w takim razie teraz się finansuje naukę i szkolnictwo?
3
@Bykunn poczytaj sobie o bonie oświatowym, jeśli Cię interesuje pogląd konfederacji (Bosaka) na temat prywatnej edukacji. Może wtedy zrozumiesz o co chodzi.
0
@MaTt_BarcaFan kłóci się z sędziami.
0
@escarabajo W prawdzie nie zapraszasz do dyskusji przy 3. Ale no nie wyobrażam sobie, ze ktokolwiek grający kiedykolwiek w piłkę nożna nie miał takiej sytuacji. Przecież przy takiej prędkości to nawet pchniecie jednym palcem może wybić z równowagi. Najlepsze jeszcze jak ktoś nie widzi tracenia kolanem Semedo i mówi, ze Carasco się sam wywalił o własne nogi. XD
0
@Azi Przecież semedo kolanem zahaczył o nogę Carasco przez Belg się poszpotal. Można mieć wątpliwości do wcześniejszych karnych, ale nie do tego. „On tylko biegł” XD