1

@PatrychoO Chodzi w tym o to, że codziennie o 8 rano i czasami o 18 otwiera się jakby wirtualny sklep z danymi rzeczami i markami, które są na mega promocji. Oczywiście są tam różne gowna, typu jakieś torebki, bielizna, czy inne pierdoły. Ja zawsze patrzę tylko na ciuchy i buty. Dla przykładu jutro o 8 rano wjeżdża adidas. No i masz tam kilkadziesiąt (kilkaset) rzeczy na promocjach. Na przykład we wtorek były koszulki z hollistera po 25zl do kupienia, albo swetry po 80-85.

0

@PatrychoO Raz tam kupowałem zegarek (który zwróciłem). Bez problemu z zakupem i zwrotem także polecam. Super okazje są, problem tylko, ze zwykle minute po otwarciu najlepszych rzeczy już nie ma.

2

@Comentateiro załamałbym się i mówię to całkiem serio. Tak samo w przypadku córki lesbijki.

1

@FC1899Barca Ale się nie mogę doczekać jak razem zagrają. Chociaż towarzysko. Taki killer jak CR7 wykańczałby z 90% ciasteczek od Messiego.

1

@MarioVeB! Od paru dni z musztarda bo taniej xd

0

@Avada Kedavra Rozumiem założenia. Nie mniej jednak moim zdaniem nie ma ten przykład większego sensu i uwazam, ze jest nietrafiony. Ale oczywiście możemy się nie zgadzać :P

1

@Avada Kedavra Chyba średnio trafiony przykład, ponieważ wklad ofensywny w przebieg meczu danego obrońcy ma jednak spore znaczenie. Zaś umiejetność grania na skrzypcach w przypadku prowadzeni operacji nic nie daje ;)
E: co nie zmienia faktu, ze obrońcę powinno oceniać się przede wszystkim z zadań defensywnych, a nie ofensywnych czy tego jakim jest kapitanem.

1

@Bartosz85 masz racje jeszcze Courtois.

0

@guru43 a to w takim razie wszystko jasne dzięki. Ja akurat oglądałem ten fragment tylko, gdzie mikrofon pada i biorąc pod uwagę zdolności telewizji polskiej ciężko było uwierzyć w przypadek :D

2

@eXi takie zagrania to są zawsze. Minimum jedno w meczu

3

@AV0CAD0 i teraz nie wiem czy to ironia czy na serio xd

8

Uwielbiam jak Vinicius wypuszcza piłkę na aut XD

1

@Shroud No zapowiada się na remis. Przynajmniej po pierwszej połowie. Mecz niesamowicie nudny. Setki fauli 0 akcji dobrych.

0

@Pilka_jest_okragla Nie przypominam sobie meczu w ostatnim czasie, gdzie sędzia dolicza dwie minuty podczas gdy jest przerwa na wodę i zawodnik leży. Może pokaz taka sytuacje? Możesz mieć własna opinie, oczywiście, ale „to jak wynik będzie nadał niekorzystny dla Realu to doliczą na koniec meczu z 10” to opinia na miarę sfrustrowanego dzieciaka.

0

Setki kartek 0 akcji. Ale gowniany mecz

5

@Pilka_jest_okragla Przecież odkąd są przerwy na wodę to dolicza się 3-4 min do pierwszej połowy. Doliczając czas, gdzie Varane lezal wychodzi 5 min. Po co w takim razie piszesz te głupoty?

0

Ostro w Madrycie :D

0

@SonBarcaGoku jedyne co do opóźnienia można się zgodzić. Ale jak Ty masz clickbaity i od zajoba reklam to ja nie wiem gdzie Ty to oglądasz serio.

0

@SonBarcaGoku to chyba jakiś gowniany stream masz. Ja już od dawna (od kilku lat) oglądam i nie narzekam w ogóle.

0

A do dupy z ta serie A. Niby tyle goli na mecz, niby atlanta pięknie gra. Skusił się człowiek na btts a tu 0:0.

0

@Hiacynk Real vs Getafe tez wypada dodać. Getafe z realnymi szansami na LM

1

@Hiacynk dla mnie zdecydowanie Top1 spośród tych kobiet co w życiu widziałem.
@kerouac pies kolegi prosi o instagrama tej znajomej xd

0

@LuisSalvano Widzę, ze kampania po złota piłkę fcbarca 2020/2021 się zaczyna. Czekam na historie, gratuluje i pozdrawiam cieplutko.

2

@Ratamahatta takimi absurdalnymi zachowaniami to tylko skłaniaja ludzi do oddania głosu nieważnego. A to dopiero trzeci dzień po wyborach.

1

@Bykunn Przecież nie wszystkie podatki maja być usunięte, głównie chodzi o podatek dochodowy. Wiadomo, ze państwo nie jest w stanie funkcjonować bez podatków, dlatego zostałyby ograniczone do minimum, żeby finansować najważniejsze rzeczy w państwie tj. wojsko, policja czy SZKOLNICTWO. A nie jakieś wysrywy socjalne typu menelowe+.

0

@Bykunn „Bon oświatowy oczywiście sfinansuje się z powietrza i dobrej woli”. Skąd w takim razie teraz się finansuje naukę i szkolnictwo?

3

@Bykunn poczytaj sobie o bonie oświatowym, jeśli Cię interesuje pogląd konfederacji (Bosaka) na temat prywatnej edukacji. Może wtedy zrozumiesz o co chodzi.

0

@MaTt_BarcaFan kłóci się z sędziami.

0

@escarabajo W prawdzie nie zapraszasz do dyskusji przy 3. Ale no nie wyobrażam sobie, ze ktokolwiek grający kiedykolwiek w piłkę nożna nie miał takiej sytuacji. Przecież przy takiej prędkości to nawet pchniecie jednym palcem może wybić z równowagi. Najlepsze jeszcze jak ktoś nie widzi tracenia kolanem Semedo i mówi, ze Carasco się sam wywalił o własne nogi. XD

0

@Azi Przecież semedo kolanem zahaczył o nogę Carasco przez Belg się poszpotal. Można mieć wątpliwości do wcześniejszych karnych, ale nie do tego. „On tylko biegł” XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?