JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ranger3120 To tylko pokazuje jaki upadek nastąpił w Realu i Barcelonie. W Realu chwała Łukasza Wrzutqueza za to, ze biega i walczy z kolei Viniciusza za to, ze jest młody i próbuje. Natomiast w Barcelonie jak Fati strzelił ze dwa gole to się mało nie posrali jaki to kozak i jakie tak rekordy w jakim wieku pobił. Podobnie było z Rodrygo, ale jeden i drugi aktualnie słabizna to ucichło wrócił Vinicjusz. To jest śmieszne i zarazem przykre, jak sobie pomyśle, ze kiedyś za Viniego grał Crisitano i ludzie go hejtowali bo stał w polu karnym i do pustaka dobijał, a teraz chwała gowniaka bo jest młody i próbuje XD. Tak samo Kiedyś na LS był Neymar krytykowany bo traci piłki, teraz chwala Ansu bo jest młody i strzelił dwa gole. Tak jak Cwiakala mówił, pompowanie balonika w Hiszpanii to jest kosmos
0
@Janiama W punkt. Brawo :D
0
@socha za to Neymar to wzorzec szacunku i pokory?
0
@LuisSalvano Woooow ale kozak avatar. Propsy
1
@AlvaroHanso i cyk zaraz donosik do skarbówki z Madrytu poleci, ze somsiad złodziej kradnie
3
Ciekawe skont na to pinionzki somsiady maja
2
@AdrianGajewski2005 Kozak Adrianku. Pięknie fituje
0
@damianex10 zeżrą, za tydzień powędruje na trybuny.
1
@Hiacynk Benzema to na pewno ścisły top, ale akurat wczoraj zagrał beznadziejnie. Zmarnował okazje (tradycyjnie) i nic szczególnie pozytywnego nie zrobił.
1
@barcelonaLM mecz z RSSS to faktycznie bułka z masłem xd
0
@Katalończyk 99 Zdecydowanie mysle, ze to wiek. No i brak CR7 tez jednak robote robił. Bo pojedynek Leo vs Ronaldo zawsze podsycał napięcie. A teraz mam dokładnie jak Ty, kiedyś nie mogłem już wyczekac ostatnich dni/godzin. A dzisiaj? Dziś odpaliłem mecz 20;58 a pierwsza polowe oglądałem jednym okiem zerkając na turniej w gierce :/
0
@myscooter to tak jak cała reszta z przodu.
0
@Cochise pierwsza połowa była dobra, ale w drugiej to był dramat. 2:0 to najniższy wymiar kary (wybicie Pique z lini, kozacka parada Matsa
2
A jednak Chaos dziś spisał się dobrze, a takie płacze były.
Za Ernesto to się takie mecze 0;0 remisowało. Kurla kiedyś to bylo
4
W tamtym roku koniec sezonu w lutym, w tym w marcu. Jest progress
0
@socha ??????
Przecież Zidane cały czas próbuje odzyskać Isco i zdaje się to mu się w jakimś stopniu udaje.
0
Mahrez lubi to xD
0
@socha Poza szmata z Levante od listopada nie puszcza prawie nic
1
@Cariones @chavez jak do tego żenującego meczu dorzucimy żenujące zachowania tego drewniaka to skale wywala w kosmos.
0
@Messiah10 Jasna sprawa, Ciebie rozumiem, tez mnie to niesamowicie irytuje. Ale tu kolega wyżej chyba w piaskownicy siedzi.
3
Ale żenujący jest ten Vinicius. Niech już zejdzie
1
@Pawelsky To jeszcze nic. Do 5’ pomylił dwa razy Mendyego z Viniciuszem, a gdy myślałem, ze to wszystko na co go stać. To nazwał Varana Carvajalem xD
0
@SinMistico od kogo się nauczył? Od Suareza, Alby, Pique, Busquetsa?
Przecież każdy tak robi, a sugerowanie, ze tylko w Realu tego uczą jest tak samo śmieszne, jak teksty dzieci z piaskownicy, ze w Barcelonie uczą symulować.
0
@socha musiałoby w drugiej połowie paść z 5 bramek żebym odwolal te slowa
17
Zieeeeew.
Ostatnimi czasy te „wielkie” hity w LM to taka kupa, ze głowa mała. Już lepiej obejrzeć taki meczyk Valencia-Atalanta niż taki hit
0
@Transu96 „Pozwolę sobie na ostatni wpis, następny będzie na La Rambli dopiero w momencie gdy Barcelona awansuje do finału LM. [...] do usłyszenia, ale już nie na la rambli”. Wytrzymał 13 dni xd
0
@DaPi Mój kupon mówi stanowcze nie xD
1
@Roobo To chyba nie wniosek po wczorajszym meczu? XD. Wczoraj Napoli miało takie okazje, ze jakby Mertens zamiast strzelać podał do pustaka, a Callejon wykorzystał sam na sam to łatwe 3;1 przy jednej okazji Barcelony. Z reszta @Nano22 świetnie to wytłumaczył.
1
@Hiacynk Paradoksalnie ten autobus pogrążył Napoli. Aktualnie wystarczy mocno zaatakować Barcelonę i się gubi, ale Włosi tego nie wykorzystali.
0
@Gaucho To nie jest odpowiedz na pytanie :). Wydaje mi się, ze już był mecz w którym strzelił 4 i jakoś nie było sensacji w TVP ale mogę się mylić