1

@lukaszbarca15 to rozumiem, ze miał specjalnie spudłować tego karnego żebyś był zadowolony?

0

@lukaszbarca15 fuksa bo?

0

Karny ewidentny co ten Andrzej gada

0

@krzychu1526 świetny pomysł, tak powinno być od początku, z tym, ze masz jedna możliwość na mecz, użyjesz źle przepada, użyjesz dobrze to nie przepada.

2

@jeyx77x „Ansu ma lepsze staty niż Vini, Hazard i Rodrygo więc coś w tym jest” XDDD niezła manipulacja. Dodałbys, ze w samej lidze, bo jak weźmiemy wszystkie rozgrywki (albo chociaż LM bo w pucharze króla to Nic nie zdobyli) to Ansu ma 5 goli i asystę, Rodrygo 6 goli i dwie asysty także zawaliste porównanie. Nie mówiąc o Hazardzie i Viniciusie. Wybieranie sobie samej ligii pod swój argument w dodatku nie wspominając o tym to niezłe prowo.

1

@NeroTFP To punkt czwarty mi się nie zgadza, ale dorzuce do tego, nie ogladalem:
Harrego Pottera, Władcę Pierścieni, Narcosa, GoT, Breaking Bad, Dark

0

@Hiacynk Crisitano 5? Myślałem, że ani razu xd

1

@IronSanHybrid Jasna sprawa, wyraziłem swoją opinię :D

0

@HansLanda A może właśnie przez taki zakład przegrany (który wczesniej nie wpłacał) przeleje jakąś kwotę.
"Oni sie bez tych 100 zl obejdą" otóż mylisz się, czasami czas to pieniądz i jest mega pośpiech przy danej zbiórce, więc im szybciej potrzebujący uzbiera pieniądze tym wcześniej np. będzie miał zabieg, a więc ta stówka może zadecydować o terminie danej operacji.

5

@IronSanHybrid Ostatnia okropna

1

@zawsze_barca Zaraz zajmiesz 3 sloty w goracych dyskusjach tak jak to zwykle robił Maciej albo Luis

8

@zawsze_barca Myślę, że można dorzucić zdjęcie ale np samej twarzy albo w jakiejś sukience żeby ktoś po prostu, po ludzku ocenił czy dana osoba jest ładna.

0

@zawsze_barca haha szacun za kreatywność

0

@bartekmess „Jestem przystojny, bogaty i dobrze gram w piłkę”
Cristiano Ronaldo

2

@NeroTFP Mamma mia

0

@FC1899Barca Lucas Vasquez

3

@FutbolToMagia @NeroTFP podawał dziś fajne statystyki w kontekście Lm, między innymi liczbę asyst.

0

@Majkel34 Anthony

0

@NeroTFP Muller największe zaskoczenie. Zdziwił mnie tez licznik asyst. Myślałem, ze Leo pierwszy.

0

@BARCA_FOR_EVER Mallorca może być ciężka ze względu na strefę spadkowa, a wiadomo jak walczą zespoły (patrz Espanyol vs Barcelona) aczkolwiek jak patrzyłem na terminarz to traktowałem oba te mecze w kategorii łatwych.

1

@Barca_Big_Moment No i to sie zgadza, gra skrzydłami, stamtąd wrzuca, ale skrzydłowych ma słabych.

2

@Admin030 i jeszcze by się rozpłakał i poszedł do szatni

1

@sokot Tak o błąd mi chodziło, niektóre naprawdę mocno się rzucają w oczy, a poprawić to nie jest jakiś problem, nie musisz tego odbierać jako żaden atak, spałbym spokojnie tak czy tak. Pozdrawiam :D

0

@IronSanHybrid Nie licząc artykułu, post niżej. Serio?

1

@sokot czego nie możesz wybaczyć?

0

@Kokokokok Gdyby gdyby gdyby...

2

@robsesh Real ma lepsza obronę, ale czy skrzydła? Hazard ponad pół sezonu w szpitalu, a na drugiej stronie Bale czy inny Vasquez. Co to za skrzydła? Nie mówię o młodych Brazylijczykach po oni grają jak Ansu, jeden dobry mecz na miesiąc.

0

@DonAndresFCB od La Ligi tez

0

@NeroTFP miałem to samo napisać XD

2

@Mario96w Zobacz komentarze sprzed 7h, to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?