0

@badej60 poza tym trawa jest zielona xd

3

@Janiama Ty na poważnie?

2

3 wymęczone mecze, pogrom z Leganes i plecak z Valencia. Jak narazie bez przekonania, ale najbliższe dwa tygodnie mogą wiele powiedzieć.

6

Dzisiejszy mecz dalej nic nie może powiedzieć, ale teraz 3 bardzo interesujące mecze. Wyjazd na Mames, na Betis a potem mocne Getafe na CN. Jak w tych meczach będzie komplet zwycięstw to będzie można stwierdzić, ze jest jakiś progres

4

Wyjazd do Betisu bez Pique? Może być ciekawie

0

@puyol_presidend5 Ty wiesz co xd

3

@VanBest Skazani na Shawshank

0

@D10SLEO w końcu jakieś ładne zdjecie

1

@Mesi12 tak jak @Hiacynk mowi. Film dobry, ale nie wybitny. Warto pooglądać

0

@Janas11224 Przez cała edukacje marzyłem o takim wf i się nie doczekałem :/

0

@kerouac kapitan twitter jest już tu od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kacper1432 Tak, czasami obok zablokowanej osoby klikam „odblokuj” żeby właśnie zobaczyc, co tym razem...

0

@GeraltzKatalonii za dwa tygodnie przyjeżdzają na CN, może być ciekawie

0

@KmN Specjalnie na Twoja prośbę Cristiano postanowił marnować każda kolejna jedenastkę.

0

@AdiKingu96 Co to znaczy „taki rywal”. Taki rywal załadował trzy bramki w 5 min i odesłał Barcelonę do domu z z zerowym dorobkiem punktowym.

1

@Cou7_ley A z karnych się nie liczą?

0

@Xavinho54 a Ty kogo uważasz za faworyta poza Live?

3

@contowsky Ależ to jest piękne :o

0

@itmustbejoke „na Euro szczęścia już nie zabraknie” czyli znów na farcie wygrają?

4

@GilManzano Haha słuszna uwaga, 10lat temu tez tak miałem. Trochę mi to pasuje do przepychanek w piaskownicy na temat najlepszego (ulubionego) zawodnika albo „wina sędziego” XD
@KSSniper ale go wypunktowałeś xd

0

@Mns21 Wooow, a jak to się przekłada na rozegrane minuty?

4

@mindbender84 Ależ mnie ten Ramos irytuje jak wiecznie każdemu pokazuje żeby wstawał, mimo, ze bym faul. Nie mówię konkretnie o tym przypadku, ale czasami kogoś przekopie i pokazuje, żeby wstać xd

0

@Coutinho007 Dzisiaj 0;0 w Madrycie

0

@kkbarca Ahh te asysty, porównywać Odegaarda do Emersona tylko przez liczbę asyst XD. Iniesta drewniak asystować nie potrafił.
@Czarny19 ciezko byłoby się przebić przez Casemiro Krossa i Modricia, wiec ogrywał się w coraz lepszych zespołach. W tym sezonie w RSSS odpalił całkowicie i mysle, ze w lecie już będzie grał normalnie w Madrycie

0

@KxxvK działa

0

@contowsky petarda

0

@lucca87 to dziwne, bo dwukrotnie nia zagrał. Może obejrzyj jeszcze raz. Decyzje sędziowskie nie miały wpływu.

0

@ArdoFCB dzięki.

0

@lucas/catalan kto to?

0

@lucca87 A potem uzna gola po zagraniu ręka i się liczba błędów wyrówna ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?