JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@badej60 poza tym trawa jest zielona xd
3
@Janiama Ty na poważnie?
2
3 wymęczone mecze, pogrom z Leganes i plecak z Valencia. Jak narazie bez przekonania, ale najbliższe dwa tygodnie mogą wiele powiedzieć.
6
Dzisiejszy mecz dalej nic nie może powiedzieć, ale teraz 3 bardzo interesujące mecze. Wyjazd na Mames, na Betis a potem mocne Getafe na CN. Jak w tych meczach będzie komplet zwycięstw to będzie można stwierdzić, ze jest jakiś progres
4
Wyjazd do Betisu bez Pique? Może być ciekawie
0
@puyol_presidend5 Ty wiesz co xd
3
@VanBest Skazani na Shawshank
0
@D10SLEO w końcu jakieś ładne zdjecie
1
@Mesi12 tak jak @Hiacynk mowi. Film dobry, ale nie wybitny. Warto pooglądać
0
@Janas11224 Przez cała edukacje marzyłem o takim wf i się nie doczekałem :/
0
@kerouac kapitan twitter jest już tu od dawna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kacper1432 Tak, czasami obok zablokowanej osoby klikam „odblokuj” żeby właśnie zobaczyc, co tym razem...
0
@GeraltzKatalonii za dwa tygodnie przyjeżdzają na CN, może być ciekawie
0
@KmN Specjalnie na Twoja prośbę Cristiano postanowił marnować każda kolejna jedenastkę.
0
@AdiKingu96 Co to znaczy „taki rywal”. Taki rywal załadował trzy bramki w 5 min i odesłał Barcelonę do domu z z zerowym dorobkiem punktowym.
1
@Cou7_ley A z karnych się nie liczą?
0
@Xavinho54 a Ty kogo uważasz za faworyta poza Live?
3
@contowsky Ależ to jest piękne :o
0
@itmustbejoke „na Euro szczęścia już nie zabraknie” czyli znów na farcie wygrają?
4
@GilManzano Haha słuszna uwaga, 10lat temu tez tak miałem. Trochę mi to pasuje do przepychanek w piaskownicy na temat najlepszego (ulubionego) zawodnika albo „wina sędziego” XD
@KSSniper ale go wypunktowałeś xd
0
@Mns21 Wooow, a jak to się przekłada na rozegrane minuty?
4
@mindbender84 Ależ mnie ten Ramos irytuje jak wiecznie każdemu pokazuje żeby wstawał, mimo, ze bym faul. Nie mówię konkretnie o tym przypadku, ale czasami kogoś przekopie i pokazuje, żeby wstać xd
0
@Coutinho007 Dzisiaj 0;0 w Madrycie
0
@kkbarca Ahh te asysty, porównywać Odegaarda do Emersona tylko przez liczbę asyst XD. Iniesta drewniak asystować nie potrafił.
@Czarny19 ciezko byłoby się przebić przez Casemiro Krossa i Modricia, wiec ogrywał się w coraz lepszych zespołach. W tym sezonie w RSSS odpalił całkowicie i mysle, ze w lecie już będzie grał normalnie w Madrycie
0
@KxxvK działa
0
@contowsky petarda
0
@lucca87 to dziwne, bo dwukrotnie nia zagrał. Może obejrzyj jeszcze raz. Decyzje sędziowskie nie miały wpływu.
0
@ArdoFCB dzięki.
0
@lucas/catalan kto to?
0
@lucca87 A potem uzna gola po zagraniu ręka i się liczba błędów wyrówna ;)