JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom a Roberto powienien godzine w szatni siedziec
0
@marcin000019 Sergi Roberto nie lubi tego
0
@h2o On już powinien dawno być pod prysznicem
0
@budel17 Ewidentnie łokieć Lengleta tam pracowal
2
Kurde ale cudowna oprawa i zachowanie kibiców :3
0
@blaugrana_36 Casemiro to najlepszy zawodnik Realu w sezonie 19/20
0
@amanter i Mendy, a patrząc Na Marcelo aktualnie to mega osłabienie
0
@tristan87 nie widzę dobrze, czy łokieć loduje na twarzy czy na wysokości ramienia. Ale raczej karnego bym nie dal
4
@Homeopata8989 Spokojnie, niektórzy dorosną to pewnie to zrozumieją.
1
@Barwindg Pewnie specjalista od błędów w meczach Realu @snake99 moglby mieć
1
@YoNoEntiendoNada Haha mam to samo, przez kilkanaście lat grania chyba tylko jeden gol, sam nawet zwykle nie wchodzę w pole karne przy różnych. Ale masz racje dla niektórych gol z wrzutki = fart (Zidane)
1
@snake99 Co Ty jeszcze nie wymyślisz?
1
@VeB77 W międzyczasie niesłusznie odgwizdany spalony po golu Viniciusa z RSSS, chyba przerwało połączenie.
1
@YoNoEntiendoNada Ależ oczywiście. Ja to uwazam, ze w każdym zespole powinien być chociaż jeden znakomicie grający głowa piłkarz, który wejdzie na 15-20 min, gdy drużynie nie będzie wychodzić i zacznie wrzucać
0
@NeroTFP Nie polecam sugerować się komentarzami tutaj w trakcie meczu Realu, oraz na stronkę Realu w trakcie meczu Barcy
0
@LuisSalvano Ale mecz się jeszcze nie zaczął, -5 będzie o 21, a 2h później pewnie -3 :P
1
@YoNoEntiendoNada No ja właśnie nie rozumiem tego wyśmiewania wrzutek. Działa? Działa. Trzeba stosować i tyle, sam bym to stosował jakby działało, zawodnicy się za bardzo nie męczą bo wystarczy, ze jeden dobrze poda a drugi wyskoczy i tyle, a nie 10 osób biega i nic z tego nie ma
0
@LuisSalvano Jakby babcia wąsy miała to by dziadkiem była, aktualnie -6 przynajmniej do wieczora.
0
@Zirike W alternatywnej rzeczywistości XD
1
Czasami wystarczy wrzucić piłkę...
1
@PatrykBarcelona Felixowi ktoś zero dopisał przypadkiem chyba
1
@Barwindg Ciezki teren w Pampeulnie, w dodatku Bale w pierwszym składzie, przegrać raczej nie przegrają, ale mysle, ze 0;0 może byc
1
@Rogalson Co tu się stało xD
0
@Szicek10 Proste, że iść z dziewczyna
14
(Wydaje mi się, ze jeszcze nie było) Gorący apel do @Moderacja. Dałoby się zrobić jakiś specjalny kącik dla użytkownika @contowsky? Dodaje znakomite obrazki, ma bardzo wielu chętnych i każdy co chwile dołącza do listy subskrybentów, przez co kolega oznacza w poście i kolejnych kilku komentarzach, myślę, że nie byłby to spory kłopot, a wielkie ułatwienie.
0
@Gomess No tak, nie chciałem się już na nim pastwić, ale racja jest bardzo przeciętny w tym sezonie, ale jednak można go podciągnąć pod top
0
@Kredon Nic dziwnego, jak tam na cała pomoc Juve jest jeden światowej klasy pomocnik Pjanić, a reszta to zwykle średniaki, przeciętniaki. Z taka pomocą nic nie ugrają, a i obrona tez pozostawia wiele do życzenia.
1
@LuisSalvano Ależ ciasteczka. Można oglądać i ogladac takie zagrania!
0
@itmustbejoke A no w takim razie czemu nie wspomniałeś o niesłusznie odgwizdanym spalonym przy golu Viniciusa w czwartkowym meczu z RSSS? Nie wiem co takiego głupiego w mojej wypowiedzi, chyba naprawdę nie spotkałeś błędu w zadaniu, wiec tak jak mówiłem- mało ich zrobiłeś. Z reszta wystarczy sobie przypomnieć okres przed złota piłka i Twoje wypociny, na które większość reagowała w sposób oznaczający Twój nick. Proponuje porobić trochę zadań w ten sobotni wieczor, może trochę myślenie popracuje. Bez odbioru.
1
@itmustbejoke Jeśli nigdy nie spotkałeś błędu w rozwiązaniu z tylu książki to przerobiłeś naprawdę mało zadań z matematyki. Co mnie akurat nie dziwi czytając tak głupi post. Czemu nie dodałeś przypadków w których to Real został skrzywdzony?