2

@contowsky oj tak tak, a jeszcze bardziej tym coś na fullmatches odpala powtórkę XD

0

@Kamiloza91 Sociedad w niedziele, z Villarealem tez mogą mieć ciężko.
E: oczywiście Bilbao jeszcze będzie wymagające.

0

@Hushovt Z połowa się należy zgodzić, ale akurat Bayern to średni przykład. Czasami musi być bomba transferowa, bo właśnie przykład Bayernu pokazuje, ze takie oszczędzanie nic nie da. Wygrywają śmieszna i bezkonkurencyjna ligę, a w LM rok w rok to samo.

3

@LuisSalvano chyba dla kibica jest ważniejsze, ze jego klub wygrał kasę, która chciał zakosić pewien rozkapryszony brazol

0

Co sevilla setki marnowała to się w głowie nie mieści.

0

@PatrykBarcelona a potem Ci sami kibice będą pisać o podwójnych standardach, ustawionej lidze etc... ;v

0

@Cochise mądrego to dobrze posłuchać.

0

@Messinio82 ??? Przecież ten mecz nudny jak cholera. Cały na telefonie przesiedziałem, tylko przerwa na wodę i te dymy w ostatniej minucie to było coś „wyjątkowego”

2

@Hiacynk bardzo dobry w obronie, ale jeśli jakiegokolwiek piłkarza, który gra na światowym poziomie można nazwać drewnem to na pewno takim piłkarzem jest właśnie Mendy. To się w głowie nie mieście jakie on ma braki w technice. Każda prawie piłka zagrana do niego góra to odskok na kilka metrów po przyjęciu. Śmiesznie się to ogląda.

0

@mekston ZZ i tak by ich nie wykorzystał XD

1

@Beliar7283 wyrównany mecz. Valencia po minimalnym spalonym strzeliła gola. Real miał jedna bardzo dobra okazję ale Hazard strzelił W bramkarza. Poza tym nie wielkiego, sporo strzałów z dystansu, ale głównie do bramkarza.

2

Hahahahahahahaha xD

0

@bixmix XD

0

@bixmix „Sam nie potrafi sobie kompletnie nic stworzyć” w tej wypowiedzi właśnie się to zawiera. Wszyscy wiedza co miałeś na myśli, nie bądź ignorantem :>
@DaPi jak Ty na podstawie stwierdzenia „kilku dobrych lat” wywnioskowałes, ze chodzi o 3-4 to nie wiem. Ale nawet jeśli w ciągu tych 3-4 lat nie jeden raz zrobił coś, czego nie robi „zwykły piłkarz klasy średniej”

2

@bixmix Racja ponad 700 goli do pustaka, z karnego lub sam na sam. Ten to ma szczęście.

0

@Janiama pół konfederacji? Nie wiem czy 10% wyborców konfederacji wybierze trzaskwoskiego w drugiej turze. A i wyborcy Kosiniaka raczej się na niego nie zdecydują.

0

@masq moim zdaniem (niestety) Bosak dziś dosyć słabo. Natomiast Kosinik całkiem niezle imo wypadł.

0

Aż dziwne, ze to Leganes 19 w lidze. Całkiem niezłe sobie chłopaki radzą. Ba już prowadzić powinni.

0

@Kengo jak Ronaldo wygrywał Złota Piłkę to o Krosie nikt nawet nie słyszał :v

1

@Hiacynk Do niedawna można było powiedzieć, ze broniły ich wyniki. A teraz? Totalna klapa. Beznadziejna drużyna, tragicznie się ich ogląda.

0

Kurde tyle czasu minęło, ze człowiek zapomniał gdzie się mecze na necie ogląda XD

0

@AllBundy oj @Kapustka tez miał swoje piec minut z jego lista.

0

@siara10 Przeczytałeś ze zrozumieniem? Nie każdy mógł zagrać odpowiednią ilość spotkań na własnym stadionie, zatem niektórzy będą poszkodowani

0

"Włoski" pomysł z tymi Play-off brzmi całkiem sensownie.

3

@Chaoss pewnie głupoty

0

@BarcaInfo Wyjątek potwierdzający regule, kolejny raz z czym do czego.
@Rewolucja123 nie ma co bolec bo ani ich nie lubię ani Liverpoolu. Nie rozumiem tylko jak można się zachwycać taka toporna piłka, jednocześnie szydzić z autobusu Mou

0

@BarcaInfo Daj sobie już gosciu spokoj z tym Liverpoolem XD. Wiem, ze masz mocny ból dupy za tamten rok, ale dwa razy już Ci napisałem, ze Live to żaden wyznacznik, poza tym wygra ligę w tym sezonie i będzie miało Lm i Ligę. Coś o czym Atletico może tylko pomarzyć.
@Kajtek77 tak jak wyżej, Liverpool to żaden wyznacznik.

0

@BarcaInfo A co to mi za wykładnia? Jakiś Liverpool? Gdzie im w ostatnich latach do wielkiej Barcy, Realu czy chociażby Bayernu? XD. Poza tym jedna LM Live>>> liga i inne puchary Tymbarka Atletico. Liverpool to żaden wyznacznik.

3

I zaczęło się chwalenie Atletico jakby conajmniej finał LM w końcu wygrali. Faktycznie świetna ta toporna piłka Atletico. Wygrali jedna ligę jakieś tam puchary króla czy Europy, a w LM albo baty od Realu w finale albo szybciej. Za co ich tak chwalić, za jedna ligę na dekadę? Cóż za toporna piłka, niczym autobus Muła

0

@DonMatteo901 Nigdy nie zrozumiem tego wielkiego fenomenu. Ani piękna gra, ani szczególnych wyników. Wyśmiewany Zidane, który wygrał 10x więcej niż Simeone, wygrał wszystko „fartem”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?