JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@contowsky oj tak tak, a jeszcze bardziej tym coś na fullmatches odpala powtórkę XD
0
@Kamiloza91 Sociedad w niedziele, z Villarealem tez mogą mieć ciężko.
E: oczywiście Bilbao jeszcze będzie wymagające.
0
@Hushovt Z połowa się należy zgodzić, ale akurat Bayern to średni przykład. Czasami musi być bomba transferowa, bo właśnie przykład Bayernu pokazuje, ze takie oszczędzanie nic nie da. Wygrywają śmieszna i bezkonkurencyjna ligę, a w LM rok w rok to samo.
3
@LuisSalvano chyba dla kibica jest ważniejsze, ze jego klub wygrał kasę, która chciał zakosić pewien rozkapryszony brazol
0
Co sevilla setki marnowała to się w głowie nie mieści.
0
@PatrykBarcelona a potem Ci sami kibice będą pisać o podwójnych standardach, ustawionej lidze etc... ;v
0
@Cochise mądrego to dobrze posłuchać.
0
@Messinio82 ??? Przecież ten mecz nudny jak cholera. Cały na telefonie przesiedziałem, tylko przerwa na wodę i te dymy w ostatniej minucie to było coś „wyjątkowego”
2
@Hiacynk bardzo dobry w obronie, ale jeśli jakiegokolwiek piłkarza, który gra na światowym poziomie można nazwać drewnem to na pewno takim piłkarzem jest właśnie Mendy. To się w głowie nie mieście jakie on ma braki w technice. Każda prawie piłka zagrana do niego góra to odskok na kilka metrów po przyjęciu. Śmiesznie się to ogląda.
0
@mekston ZZ i tak by ich nie wykorzystał XD
1
@Beliar7283 wyrównany mecz. Valencia po minimalnym spalonym strzeliła gola. Real miał jedna bardzo dobra okazję ale Hazard strzelił W bramkarza. Poza tym nie wielkiego, sporo strzałów z dystansu, ale głównie do bramkarza.
2
Hahahahahahahaha xD
0
@bixmix XD
0
@bixmix „Sam nie potrafi sobie kompletnie nic stworzyć” w tej wypowiedzi właśnie się to zawiera. Wszyscy wiedza co miałeś na myśli, nie bądź ignorantem :>
@DaPi jak Ty na podstawie stwierdzenia „kilku dobrych lat” wywnioskowałes, ze chodzi o 3-4 to nie wiem. Ale nawet jeśli w ciągu tych 3-4 lat nie jeden raz zrobił coś, czego nie robi „zwykły piłkarz klasy średniej”
2
@bixmix Racja ponad 700 goli do pustaka, z karnego lub sam na sam. Ten to ma szczęście.
0
@Janiama pół konfederacji? Nie wiem czy 10% wyborców konfederacji wybierze trzaskwoskiego w drugiej turze. A i wyborcy Kosiniaka raczej się na niego nie zdecydują.
0
@masq moim zdaniem (niestety) Bosak dziś dosyć słabo. Natomiast Kosinik całkiem niezle imo wypadł.
0
Aż dziwne, ze to Leganes 19 w lidze. Całkiem niezłe sobie chłopaki radzą. Ba już prowadzić powinni.
0
@Kengo jak Ronaldo wygrywał Złota Piłkę to o Krosie nikt nawet nie słyszał :v
1
@Hiacynk Do niedawna można było powiedzieć, ze broniły ich wyniki. A teraz? Totalna klapa. Beznadziejna drużyna, tragicznie się ich ogląda.
0
Kurde tyle czasu minęło, ze człowiek zapomniał gdzie się mecze na necie ogląda XD
0
@AllBundy oj @Kapustka tez miał swoje piec minut z jego lista.
0
@siara10 Przeczytałeś ze zrozumieniem? Nie każdy mógł zagrać odpowiednią ilość spotkań na własnym stadionie, zatem niektórzy będą poszkodowani
0
"Włoski" pomysł z tymi Play-off brzmi całkiem sensownie.
3
@Chaoss pewnie głupoty
0
@BarcaInfo Wyjątek potwierdzający regule, kolejny raz z czym do czego.
@Rewolucja123 nie ma co bolec bo ani ich nie lubię ani Liverpoolu. Nie rozumiem tylko jak można się zachwycać taka toporna piłka, jednocześnie szydzić z autobusu Mou
0
@BarcaInfo Daj sobie już gosciu spokoj z tym Liverpoolem XD. Wiem, ze masz mocny ból dupy za tamten rok, ale dwa razy już Ci napisałem, ze Live to żaden wyznacznik, poza tym wygra ligę w tym sezonie i będzie miało Lm i Ligę. Coś o czym Atletico może tylko pomarzyć.
@Kajtek77 tak jak wyżej, Liverpool to żaden wyznacznik.
0
@BarcaInfo A co to mi za wykładnia? Jakiś Liverpool? Gdzie im w ostatnich latach do wielkiej Barcy, Realu czy chociażby Bayernu? XD. Poza tym jedna LM Live>>> liga i inne puchary Tymbarka Atletico. Liverpool to żaden wyznacznik.
3
I zaczęło się chwalenie Atletico jakby conajmniej finał LM w końcu wygrali. Faktycznie świetna ta toporna piłka Atletico. Wygrali jedna ligę jakieś tam puchary króla czy Europy, a w LM albo baty od Realu w finale albo szybciej. Za co ich tak chwalić, za jedna ligę na dekadę? Cóż za toporna piłka, niczym autobus Muła
0
@DonMatteo901 Nigdy nie zrozumiem tego wielkiego fenomenu. Ani piękna gra, ani szczególnych wyników. Wyśmiewany Zidane, który wygrał 10x więcej niż Simeone, wygrał wszystko „fartem”