La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 805 Culés

0

Real ma jeszcze jakieś trudne spotkania?

0

@Kamiloza91 RSSS i Bilbao na wyjazdach.

My jednak mamy Atletico (w domu ale Atletico tez niestety fizycznie dobrze wyglada), plus tez mamy Bilbao (u siebie) ale tez takie mecze jak Villareal i Celta na wyjazdach (czesto trudne tereny dla nas)

0

@Kamiloza91 Sociedad w niedziele, z Villarealem tez mogą mieć ciężko.
E: oczywiście Bilbao jeszcze będzie wymagające.

0

@mekston Teraz tak patrzę to jest jeszcze Getafe, mogą się pomęczyć. Niestety my mamy gorszy terminarze..

0

@Kamiloza91 Real lubi grać z Getafe, więc nie nastawiam się. Poza tym Getafe po COVID przerwie prezentuje się słabo / średnio. Real wiemy jak się prezentuje

0

@mekston No cóż wszystko po stronie Realu. Przynajmniej w tym sezonie walka o mistrza potrwa do końca, trochę mi tego brakowało :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?