0

@Gaucho to Ronaldo nigdy nie strzelił 4 brameczek w jednym meczu?

0

@Gregsky10 sędziowie na czym?

0

@TheNekro94 Przecien łon ze stolycy!

0

@TheNekro94 Luis by nawet zaczął bilety kupować taki by tu hajs kręcił XD

1

@Uukasz_93 mówisz, ze czternaste miejsce w lidze to 150% możliwości Totkow?

1

@SergioTomas Sobie zadaj to pytanie.

1

@YoNoEntiendoNada Jak zwykle w punkt.

1

@jachuu9 Luz, moja wina. W złym tonie to napisałem :D

1

@jachuu9 To raczej ironia. Bo osobiście nie rozumiem tego śmiania się z wrzutek. Genialna taktyka - o ile działa - jeden stoi i wrzuca inny skacze i strzela. Reszta drużyny w ogóle się nie meczy. Sam bym kazał tak grać swoim zawodnikom jeśli byłoby na kogo wrzucać :D

0

@jachuu9 a czym się różni ten Live od Realu. Jedni i drudzy ciagle wrzucają i nic więcej. Poza tym ZZ już pokonał i PSG i Live

1

@clyde A i tak ktoś powie, ze PL>LL xD

1

@PanPatrykk akurat Ossasuna u siebie to ciezki rywal

1

@FC1899Barca Zdecydowanie PSG vs Borussia. W drugim meczu można się albo spodziewać łatwej wygranej Live (w obliczu słabej formy Atletico) albo murowania jeśli Ateltico wniesie się na wyżyny swoich możliwości.

0

@itmustbejoke w Juve z crem

0

@chavez zostań moja słodka

2

@Damian11 To prawie jak u mnie. Ja kocham jak Alba, Suarez i Pique lecą do sędziego. Tylko Suarez i Alba trochę później bo najpierw się zwijają jakby nogę im urwało.

2

@snake99 Ty już po banie czy dalej bez?

2

@RosjaninBut Dość łatwo? XD. Getafe marnowało takie sytuacje, ze się w głowie nie mieści.

0

@lukaszbarca15 Aaa, tez racja

0

Dopiero teraz zauważyłem, ze Cristiano dziś poza gra. Jakiś uraz czy decyzja Sarriego? Jeśli to drugie to pewnie będą fochy, ze mu szanse na rekord zabrał :P

0

@Veb1233 W tym sezonie większy fart niż Zidane

3

@DaPi Oni już chyba się nie oglądaj za Realem i Barca. Raczej za Sevilla i Getafe, bo LM zaczyna odjeżdżać.

0

@Encore Z taka pomocą Juve nie ma potencjału, jeden klasowy pomocnik, który chyba najlepsze lata ma w tym za sobą. Drużyna bez pomocy to żadna drużyna.

0

1

Komentarz usunięty

0

@tristan87 No popatrz, ja nie wiedziałem, ze nic nie grał. Transmitowali mecz?

0

@tristan87 Karne tez trzeba umiec strzelac

0

@DaPi Ale gowno, juz lepszy Disco Marek

0

@lukaszbarca15 polecam maść.

0

@jeyx77x komentarz równie głupi co wcześniejszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?