JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho to Ronaldo nigdy nie strzelił 4 brameczek w jednym meczu?
0
@Gregsky10 sędziowie na czym?
0
@TheNekro94 Przecien łon ze stolycy!
0
@TheNekro94 Luis by nawet zaczął bilety kupować taki by tu hajs kręcił XD
1
@Uukasz_93 mówisz, ze czternaste miejsce w lidze to 150% możliwości Totkow?
1
@SergioTomas Sobie zadaj to pytanie.
1
@YoNoEntiendoNada Jak zwykle w punkt.
1
@jachuu9 Luz, moja wina. W złym tonie to napisałem :D
1
@jachuu9 To raczej ironia. Bo osobiście nie rozumiem tego śmiania się z wrzutek. Genialna taktyka - o ile działa - jeden stoi i wrzuca inny skacze i strzela. Reszta drużyny w ogóle się nie meczy. Sam bym kazał tak grać swoim zawodnikom jeśli byłoby na kogo wrzucać :D
0
@jachuu9 a czym się różni ten Live od Realu. Jedni i drudzy ciagle wrzucają i nic więcej. Poza tym ZZ już pokonał i PSG i Live
1
@clyde A i tak ktoś powie, ze PL>LL xD
1
@PanPatrykk akurat Ossasuna u siebie to ciezki rywal
1
@FC1899Barca Zdecydowanie PSG vs Borussia. W drugim meczu można się albo spodziewać łatwej wygranej Live (w obliczu słabej formy Atletico) albo murowania jeśli Ateltico wniesie się na wyżyny swoich możliwości.
0
@itmustbejoke w Juve z crem
0
@chavez zostań moja słodka
2
@Damian11 To prawie jak u mnie. Ja kocham jak Alba, Suarez i Pique lecą do sędziego. Tylko Suarez i Alba trochę później bo najpierw się zwijają jakby nogę im urwało.
2
@snake99 Ty już po banie czy dalej bez?
2
@RosjaninBut Dość łatwo? XD. Getafe marnowało takie sytuacje, ze się w głowie nie mieści.
0
@lukaszbarca15 Aaa, tez racja
0
Dopiero teraz zauważyłem, ze Cristiano dziś poza gra. Jakiś uraz czy decyzja Sarriego? Jeśli to drugie to pewnie będą fochy, ze mu szanse na rekord zabrał :P
0
@Veb1233 W tym sezonie większy fart niż Zidane
3
@DaPi Oni już chyba się nie oglądaj za Realem i Barca. Raczej za Sevilla i Getafe, bo LM zaczyna odjeżdżać.
0
@Encore Z taka pomocą Juve nie ma potencjału, jeden klasowy pomocnik, który chyba najlepsze lata ma w tym za sobą. Drużyna bez pomocy to żadna drużyna.
0
@palindrom1 ok.
1
Komentarz usunięty
0
@tristan87 No popatrz, ja nie wiedziałem, ze nic nie grał. Transmitowali mecz?
0
@tristan87 Karne tez trzeba umiec strzelac
0
@DaPi Ale gowno, juz lepszy Disco Marek
0
@lukaszbarca15 polecam maść.
0
@jeyx77x komentarz równie głupi co wcześniejszy.