- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1118 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1118 Culés
23
Liverpool niby taki fajny ale jak przegrają to pokazuje się ich prawdziwe oblicze. Tu Robertson, tu Klopp wspominają o Anfield, ze Atletico się dopiero przekona itd. I tak bym chciał żeby Cholo ich wywalił z tej LM, wygrali LM i uważają się teraz za panów piłki nożnej.
0
@barcelonaLM Fajnie by było jakbyśmy sami ich ograli w tym sezonie ale jak to zrobi Atletico to myślę, że też każdy będzie zadowolony ;)
0
@barcelonaLM No jak tyle wygrywasz to trudno sobie radzić z porażkami, to jest normalne i żadnemu klubowi nie miałbym temu za złe jakby był w takim momencie.
0
@marcin000019 Ja będę zadowolony bez względu na to kto ich wyrzuci z tych rozgrywek.
13
@Chwytliwy Barcelona swego czasu też wiele wygrywała i takich butnych wypowiedzi nie było. Jestem ciekaw rewanżu
0
@barcelonaLM ze tak powiem pieprzenie usłyszą swój chymn i będą zapieprzać w innym tempie.Oni są słabi na wyjazdach sztuką pokonać jest u nich.Te 1:0to zadna zaliczka tak naprawdę.Wynik cieszy
0
@barcelonaLM Ale widać było że byli niejednokrotnie wsciekli jak szerszenie, no wiesz, tak to wygląda ze zwycięzcami że porażka mocno boli w świetnym momencie sezonu, wiesz ze do dzisiaj Ancelotti narzeka na pracę sędziego bądź Wenger w finałach Ligi Mistrzów?
5
@Chwytliwy Mi tu nie chodzi o narzekanie na sędziego, tylko na butne, sugerujące poczucie wyższości wypowiedzi. Z nich wychodzi jasny przekaz: Atletico wygrało, ale co z tego, skoro ich rozniesiemy na Anflied. No żeby się nie wyjechali, a w sumie życzę im tego
0
@barcelonaLM Pewność siebie, czy przesadzona? Bardzo możliwe, ale przynajmniej twardo stąpają po lodzie, fakt że to przypomina naszych rywali ale no ta pewność siebie no jednak przynosi sukcesy, dla nas w ostatnich latach odbiło się to czkawką :(
1
@barcelonaLM ahahah to mnie rozbawiles, Xavi probowal ludziom wmawiac jaki jest jedyny prawidlowy styl gry w pilke oraz jak trawa powinna byc skoszona.
1
@YoNoEntiendoNada Jak zwykle w punkt.