- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
1
Czasami wystarczy wrzucić piłkę...
1
@JohnA Prawda! Pilka nozna jest niekiedy taka prosta gra. Nie bez powodu duza czesc bramek pada wlasnie po wrzutkach z flanek badz stalych fragmentow gry.
1
@YoNoEntiendoNada No ja właśnie nie rozumiem tego wyśmiewania wrzutek. Działa? Działa. Trzeba stosować i tyle, sam bym to stosował jakby działało, zawodnicy się za bardzo nie męczą bo wystarczy, ze jeden dobrze poda a drugi wyskoczy i tyle, a nie 10 osób biega i nic z tego nie ma
1
@JohnA dokladnie. Ile to razy klepanie wszerz, gdy rywal sie zamyka, nic nie daje, a tego muru przebic sie nie da - a mozna przeciez zacentrowac i wykorzystac dobrze glowkujacego zawodnika. Ja sobie nie wyobrazam, zeby miec Ramosa i Bale’a, a nawet Benzyne badz Casemiro, i nie wykorzystywac ich zdolnosci do gry glowa.
Tak samo nie sadze, by wrzucanie na glowe Sterlinga mialo sens - ale przeciez wrzucac mozna na jakakolwiek wysokosc, wiec juz taka polgorna pilka kasliwa mialaby sens.
Po to istnieja te rozwiazania, by je wykorzystywac - zwlaszcza, kiedy twoj zespol ma takie predyspozycje.
1
@YoNoEntiendoNada Ależ oczywiście. Ja to uwazam, ze w każdym zespole powinien być chociaż jeden znakomicie grający głowa piłkarz, który wejdzie na 15-20 min, gdy drużynie nie będzie wychodzić i zacznie wrzucać
1
@JohnA dokladnie! Ale wiesz, niektorzy ciagle beda uwazac, ze takie bramki sa prymitywne - ja te z glowy naprawde doceniam, bo sam gralem glowa slabo, i wiem jak ciezko jest to dopracowac.
1
@YoNoEntiendoNada Haha mam to samo, przez kilkanaście lat grania chyba tylko jeden gol, sam nawet zwykle nie wchodzę w pole karne przy różnych. Ale masz racje dla niektórych gol z wrzutki = fart (Zidane)