La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

konto usunięte

3

Hipokryzja z niektórych wypływa.

Atletico zamurowało: Simeone mistrz, nie liczy się styl, tylko wynik.
Napoli zamurowało: Antyfutbol, okropna drużyna.

Prawda jest taka, że niech każdy sobie gra tak, żeby wygrywać. Z wyniku Napoli nie powinno być zadowolone, bo uważam, że bardziej ofensywna ekipa by nas dzisiaj złoiła, ale naprawdę nie róbmy się hipokrytami. Niby zagrali antyfutbol, a 4 strzały celne oddali przy naszym, marnym 1. Ciężki mecz, po prostu.

konto usunięte

0

@Hiacynk Szkoda tylko, że ręcznik na bramce Napoli

konto usunięte

0

@Hiacynk Mecz w wykonaniu Barcy prawie na poziomie komentarza w Polsacie...

1

@Hiacynk Paradoksalnie ten autobus pogrążył Napoli. Aktualnie wystarczy mocno zaatakować Barcelonę i się gubi, ale Włosi tego nie wykorzystali.

konto usunięte

0

@Hiacynk Ale Atletico tak gra zawsze, to ich styl wpajany od początku Simeone. Drużyna, która wykreowała swój styl i go broni, a Napoli jak chce, to potrafi zagrać ładnie i ofensywnie. Nie przepadam za ekipami, które nie bronią swojego stylu, tylko deformują go na w zalezności od przeciwnika.

konto usunięte

0

@CalcioFan Jak ktoś ogląda Serie A, to wiedział, że tak ten mecz będzie wyglądał. Gattuso inaczej nie potrafi. Ospina dramat...

konto usunięte

1

@kerouac Napoli zdominuje dolną tabelę Serie A. Chociaż przysięgam Ci, że ta dominacja Napoli za Gattuso, a za Sarriego wygląda inaczej. Napoli aktualnie to Milan v2 (oczywiście gdy trenerem był Rino). Głównie defensywa i może coś wpadnie. Dziadowski mecz z obu stron, ze wskazaniem niestety na Napoli, bo stworzyli sobie więcej sytuacji. A co do stylu... To uwierz mi, że od przyjścia Gattuso, Napoli zamienia się w taki klub a'la Atletico.

konto usunięte

0

@Hiacynk Oglądasz ich na pewno częściej, więc nie mam pola dyskusji. W każdym razie do Atletico się przyzwyczaiłem, a Napoli jakoś mnie irytowało dzisiaj ;d

konto usunięte

1

@kerouac No tak, wiadomo. Mają na pewno wykonawców do ładnej gry. Gdyby Sarri był trenerem, to mimo ładniejszej gry Napoli, byłoby nam łatwiej, bo wtedy by się odkryli. Niestety Gattuso to typowy beton i tak już to jest. Irytowali, ale delikatnie byli lepsi. Wynik dobry, u siebie powinniśmy załatwić sprawę, ale nie wróżę wygranej w LM z takimi wyjazdami. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?