- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
3
Hipokryzja z niektórych wypływa.
Atletico zamurowało: Simeone mistrz, nie liczy się styl, tylko wynik.
Napoli zamurowało: Antyfutbol, okropna drużyna.
Prawda jest taka, że niech każdy sobie gra tak, żeby wygrywać. Z wyniku Napoli nie powinno być zadowolone, bo uważam, że bardziej ofensywna ekipa by nas dzisiaj złoiła, ale naprawdę nie róbmy się hipokrytami. Niby zagrali antyfutbol, a 4 strzały celne oddali przy naszym, marnym 1. Ciężki mecz, po prostu.
0
@Hiacynk Szkoda tylko, że ręcznik na bramce Napoli
0
@Hiacynk Mecz w wykonaniu Barcy prawie na poziomie komentarza w Polsacie...
1
@Hiacynk Paradoksalnie ten autobus pogrążył Napoli. Aktualnie wystarczy mocno zaatakować Barcelonę i się gubi, ale Włosi tego nie wykorzystali.
0
@Hiacynk Ale Atletico tak gra zawsze, to ich styl wpajany od początku Simeone. Drużyna, która wykreowała swój styl i go broni, a Napoli jak chce, to potrafi zagrać ładnie i ofensywnie. Nie przepadam za ekipami, które nie bronią swojego stylu, tylko deformują go na w zalezności od przeciwnika.
0
@CalcioFan Jak ktoś ogląda Serie A, to wiedział, że tak ten mecz będzie wyglądał. Gattuso inaczej nie potrafi. Ospina dramat...
1
@kerouac Napoli zdominuje dolną tabelę Serie A. Chociaż przysięgam Ci, że ta dominacja Napoli za Gattuso, a za Sarriego wygląda inaczej. Napoli aktualnie to Milan v2 (oczywiście gdy trenerem był Rino). Głównie defensywa i może coś wpadnie. Dziadowski mecz z obu stron, ze wskazaniem niestety na Napoli, bo stworzyli sobie więcej sytuacji. A co do stylu... To uwierz mi, że od przyjścia Gattuso, Napoli zamienia się w taki klub a'la Atletico.
0
@Hiacynk Oglądasz ich na pewno częściej, więc nie mam pola dyskusji. W każdym razie do Atletico się przyzwyczaiłem, a Napoli jakoś mnie irytowało dzisiaj ;d
1
@kerouac No tak, wiadomo. Mają na pewno wykonawców do ładnej gry. Gdyby Sarri był trenerem, to mimo ładniejszej gry Napoli, byłoby nam łatwiej, bo wtedy by się odkryli. Niestety Gattuso to typowy beton i tak już to jest. Irytowali, ale delikatnie byli lepsi. Wynik dobry, u siebie powinniśmy załatwić sprawę, ale nie wróżę wygranej w LM z takimi wyjazdami. ;)