JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichVeB 1. Messi
2. Ronaldo
3. Neymar
4. Lewandowski
5. MATS
6. Benzema
7. Suarez
8. Ramos
9. KdB
10. Kros
2
@Barca1922 750 razy dołożona noga i perfekcyjne wykończenie + rzuty karne. Niesamowite. Można by rzec nierealne, ale jednak są jeszcze takie kwiatki
0
@neeed Skoro odchodzi do innego klubu to nie chce grać. Po co ma ryzykować kontuzja czy jakimś urazem?
10
@Chwytliwy Nie kompromituj się. Jeśli chodzi o większość, to większość to co najwyżej Cię tu wyjaśniła.
7
@DonMatteo901 Powinni za coś takiego dostawać mandaty po 1000 zł.
1
@BulaKG Również mam tak samo. Najgorszy rok w życiu, jeśli chodzi o komary.
14
Komentarz usunięty
161
@Adamski69 Jakie to jest straszne, że takie proste rzeczy trzeba ludziom tłumaczyć. Dramat
3
@MateuszQ tylko nie płac tym w markecie. Nie ma nic gorszego, jak jest duza kolejka a ktoś niemądry płaci takim syfem i opóźni wszystko.
0
@ProMILs Moim zdaniem reklama z Zenkiem w porównaniu do zakupów Mariana i Barbary go arcydzieło. Co do drugiej części pełna zgoda.
3
Reklama z Marianem i Barbara o zakupach w media expert to najgłupsza reklama jaka widział świat. Change my mind.
3
@shinthps Luis to pewnie lusterko w kieszeni nosi, żeby tak profilaktycznie co pare minut spojrzeć na chodzący ideał. W dodatku jest tu pewna kasta okropnych ludzi, którzy biednego lusia ciagle prześladują, prowokują, krytykują i obrażają. Łobuzy jedne.
0
@Encore I to jest właśnie piękne, jak się zaczyna odpalać, a ludzie bekę cisną.
0
Ciekawe czy w tym roku, w odróżnieniu od FF, będzie złota piłka la rambli. Bo widzę, że @LuisSalvano juz wjeżdża grubo. 2 z 3 slotów w gorących dyskusjach już zajął. Mocne Q&A wjechało już w połowie lipca, ciekawe co będzie dalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ghotti Nic dodać, nic ująć. Nigdy nie rozumiałem tych zachwytów. Ładna jak wiele innych z tego świata show-biznesu, ale na pewno nie ideał.
0
@Naturopata „Tworzą non stop jakieś tematy” udowodniłem Ci, że jednak jest jakiś stop, a nie non stop. Zatem raz jeszcze, nie kłam.
0
@Naturopata Dlaczego kłamiesz, ze tworzą non stop coś atakującego Barce? Po ostatniej kolejce na okładce był Messi, któremu gratulowano kolejnego z rzędu pichichi. Może następnym razem jak coś będziesz pisał to sprawdź najpierw?
1
@MichalZZZ Ariana Grande
1
@PatrykBarca z tym, ze Dembele to nawet 10% tego co Bale nie zrobił dla swojego klubu
3
@masq to są pewnie te elity, spokojni, pokrzywdzeni, grzeczni, kulturalni i niedzielący państwa wyborcy PO, nie to co ci wyborcy pisu, prostaki z podstawowym wykształceniem xd
0
@Kuracjusz w międzyczasie jeszcze do pustaka i po rykoszecie wsadzi pewnie
0
@Hiacynk Tak naprawdę Juventus tez już nie ma o co grać. 8 pkt przewagi na 4 kolejki przed końcem. W dodatku mecze z zespołami średnio-słabymi.
0
@kuz na piwno
3
@RadekACCA derby Krakowa.
0
@tobiasson92 No chyba zapomniałeś o Ramosie.
10
@MichalZZZ Fmargot Robbie
5
@busquets5 Bzdura. Tak jak @Hiacynk pisze. Pep potrzebuje zawodników do swojej filozofii dlatego po tym jak odszedł z Barcelony (tam gdzie takich zawodników trafił) przechodzi do klubów z dużymi środkami żeby kupić takich zawodników jakich potrzebuje.
1
@dominik127pl ups, miało to być do Luisa, sorki za oznaczenie
0
@dominik127pl Tak, napisał, w dodatku dodał, że będzie to po kilku niesłusznych karnych sprawdzonych na varze. Z reszta Ty już teraz pewnie to wiesz.