- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
0
Ciekawe czy w tym roku, w odróżnieniu od FF, będzie złota piłka la rambli. Bo widzę, że @LuisSalvano juz wjeżdża grubo. 2 z 3 slotów w gorących dyskusjach już zajął. Mocne Q&A wjechało już w połowie lipca, ciekawe co będzie dalej.
2
@JohnA Tylko że na złotą piłkę głosują użytkownicy a on raczej nie cieszy się zbyt dużym uznaniem.
1
@JohnA Oby była. Czas się rozebrać i zdobyć w końcu tą nagrodę.
5
@JohnA Złota Piłka na stronie nigdy nie powinna mieć miejsca :)
@sebasek99 Ale to Złota Piłka, a nie Złota Pałka :)
0
@Danny Gaucho czemu? Fajna zabawa, tylko niektórzy podchodzą do tego zbyt ambitnie, jakby ta nagroda miała coś zmienić w ich życiu ^^
0
@Encore Pół roku temu też się rzekomo nie cieszyłem zbyt dużym uznaniem, a jakoś w pierwszej 10, czy tam nawet 5 byłem. Skumaj, że tych +/-15 zagorzałych hejterów, którzy we wszystkim, co piszę widzą "zło" i prowokacje to nie jest wyznacznik całej społeczności. Przypomnę, że konto tutaj ma kilka tysięcy osób.
0
@LuisSalvano Mówie to tylko z moich obserwacji.To nic osobistego swirze.
0
@Encore Wiem, jednak chciałem jedynie sprostować. Wiem, że pewna część użytkowników mnie tutaj nie lubi. Nie wymienię ksywek, bo 90% z nich dziwnym trafem właśnie ma bana. Jednak nie są oni wyznacznikiem całej społeczności fcbarca. Myślę, że gdyby mnie tak bardzo nie lubiła większość osób, to nie znalazłbym się w finałem 5-tce ;) Nie zależy mi na tym specjalnie, ale nie ukrywam, że było to miłe.
0
@Encore I to jest właśnie piękne, jak się zaczyna odpalać, a ludzie bekę cisną.
1
@Danny Gaucho Nie podcinaj skrzydeł.