La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

29

Tak gadacie, że Ronaldo ładuje na pustą i z karnych, a Lewandowski to niby wszystkie bramki strzelił biegnąc z piłką od połowy boiska i mijając wszystkich rywali.

0

@tobiasson92 Cicho. Lewy to Bóg futbolu.

3

@tobiasson92 No ale jednak 12 karnych w samej lidze to trochę dużo

konto usunięte

3

@tobiasson92 I pamiętaj, że wszystkie gole tylko topowym ekipom.

Nigdy tego nie rozumiałem. Gol to gol. Każdy ma taką samą wagę, a zasady są proste.

@GeraltzKatalonii i tak, i nie. Dużo bo tak, 12 karnych to dużo. Pytanie, czy każdy napastnik potrafiłby te 12 karnych wykorzystać? Nadal jednak, gol to gol :D

1

@NeroTFP Lewandowski i Rashford może by wykorzystali. Na ten moment top 3 strzelających karne na świecie to Ronaldo, Lewy i Rashford.

konto usunięte

0

@tobiasson92 Jeśli mnie pamięć nie myli, to Zlatan też miał sensowną i fajną skuteczność.

0

@tobiasson92 No chyba zapomniałeś o Ramosie.

konto usunięte

0

@tobiasson92 To są 9-tki, więc głównie strzelają po 1 kontakcie z piłką. Można ich porównywać do siebie, ale nie do Leo Messiego, który jest kimś dużo wyżej.

1

@NeroTFP moze nie kazdy wszystkie 12 by strzelil, ale 10-11 to juz wielu zrobiloby z tego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?