JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Zrób sobie może dłuższy urlop niż jeden dzień i się tego trzymaj :D
5
Komentarz usunięty
0
@contowsky uuu ankieta, deja vu
1
@koziar Robert tłumaczący swoje niedopatrzenie odcinek 173838
0
@messiandiniesta @LuisSalvano
2
@IronSanHybrid czyzby to słynny użytkownik, który swego czasu na Avatarze miał ukryty długopis?
49
I ja mu wtedy mówię „Maciej, a może Ty zamiast odchodzić to ankietę byś se zrobił.”
26
Maciej wjechał do gorących dyskusji jak Bayern w Barcelonę. Ciekawe jak odpowie na to zazdrosny Luis Aka Robert
0
@Wilczeq Robert
1
@szela1899 No posmiac się można, ja to nawet wole żeby chłopaki się udzielali na tej stronie bo zawsze właśnie zapewniają humor, ale jak dorośli się tak mogą zachowywać to nie mam pojęcia
91
Ja pierdziele jeden śmieszny celebryta tej strony robi jakieś Q&A, drugi ankietę czy go użytkownicy lubią czy nie. Dorośli ludzie, cyrk na kółkach.
0
@cescblaugrana95 No popatrz, a jak Real przegrywa to jest tutaj dokładnie tak samo
5
@tristan87 Marquinhos tylko 3, Thiago gorszy od Roberta? Ten Kicker chyba zwariował.
1
@semafor Co dziś robił? Walczył? Pajacował jakimiś śmiesznymi dryblingami tracąc tylko piłkę za piłka, zamiast podać do kogoś. Fatalny występ
1
@LuisSalvano puścił go akurat Mbappe (chociaż ten był jeszcze bardziej gowniany niż Neymar) dwukrotnie znakomicie sam na sam. Ale Neymar, jak to w 1/2 i w 1/4, oczywiście koncertowo spartolił stuprocentowa sytuacje sam na sam z neuerem.
4
@LuisSalvano Dziś chyba każdy się utwierdził, ze w momencie gdzie najbardziej na niego liczono to najbardziej zawiódł. Tragiczny mecz
5
@LuisSalvano Ale śmianie się z Cristiano, że płacze po przegranym finale to jest spoko nie?
0
Neymar i Mbappe dno totalne. Wstyd, żenada, kompromitacja
1
@dafik85 bardzo kiepski, poziom jakiejś fazy grupowej a nie finalu
2
Neymar i Mbappe dno, najsłabszy z nich Di Maria wyglada trzy klasy lepiej
1
@badej60 ahh, ale mi brakuje dawnego awataru i słodkiego Kante
0
@capoN wszystko bez zmian
0
@donleo12 Abstrahując od wszystkich głupot jakie tu piszesz, bo to nawet szkoda komentować. Zwrócę tylko uwagę na jeden absurd, mianowicie o tym, że o Neymarze jest ciagle najgłośniej. To przypomnę tylko, że w tamtym roku w finale najgłośniej było o pewnej kobiecie, która wybiegła na stadion. Złota piłka dla niej?
1
@Barca1992 a to ReVar Madryt nie wygrał ligi dzięki Varowi?
3
@WiernyKibic111 Co za durnoty. Za sama technikę i kulturę gry jeszcze nikt nigdy nie dostał złotej piłki i nie dostanie, bo nie ma to wielkiego wpływu na przebieg spotkania. W przeciwnym wypadku 99% złotych balonów zgarniali by Brazylijczycy bo od zawsze słyną z najlepszej techniki i tego luzu w grze.
1
@Vito9 Pełna zgoda i cieszę się, że tak odebrałeś ten post, a nie jak @don'T.R.I.P.e. Pisząc go wyraziłem swoją opinię nie rozumiejąc do końca genezy tego i licząc na takie właśnie wyjaśnienie. Co do GOPRu to słyszałem tego typu przypadki, nawet taki, ze babeczka w szpilkach wychodziła. A wracając do głównego tematu to właśnie starałem się odpowiadać (ze względu na kulturę), lecz sam nikogo w ten sposób „nie pozdrawialem” właśnie dlatego, że nie miałem pojęcia skąd to się bierze. Mogłem oczywiście poczytać gdzieś na necie i poszukać, ale wiedziałem, że trafie tu na eksperta :D
2
@Vito9 Oo bardzo fajna wypowiedz. Właśnie o takie coś mi chodziło i liczyłem, ze ktos to fajnie wytłumaczy, bo zaznaczyłem, że na szlak wychodze raczej odświętnie i nie wiem (oraz nigdy wcześniej nie zaglebialem się w to), dlaczego właśnie tak się mówi.
2
@don'T.R.I.P.e Chyba trochę odjechales od tematu. Co innego jak idziesz i zaczepi Cie obca osoba i pogadasz, a co innego to co napisałem. Poza tym „w Polsce wszyscy musza się nienawidzić” nie wiem skąd taki absurdalny wniosek wysnułeś.
2
@Bykunn No ogólnie nie wiem co to ma na celu, ale jak czasami kilkanaście osób się mija i bombardują „dzień dobry” niczym z karabinu maszynowego to XD
4
Zapewne wiele tu miłośników chodzenia po górach, a także tych, którzy odświętnie zdobywają szczyty, toteż chciałbym zapytać was co sądzicie o mówienie ludziom „dzień dobry” mijając ich na szlaku. Osobiście rzadko chodzę po górach, nie mniej jednak jest to dla mnie bezsensowne i z lekka irytujące.