La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1576 Culés

55

Ale nie przesadzajcie już z tym, ze jaka to potężna ta liga francuska czy niemiecka bo maja po dwóch przedstawicieli w półfinale LM. Raz na sto lat im się taka sytuacja przytrafiła i już wielkie zachwyty.

1

@JohnA Polskie kluby też kiedyś dojdą do tego poziomu :D

4

@JohnA To jest możliwe tylko w tak dziwnych warunkach

konto usunięte

0

@tadzik447 Na razie niech Legia wyeliminuje mistrza Irlandii Północnej. Trzeba myśleć krok po kroku.

2

@Bykunn Dziwny sezon, dziwne warunki, ale tez nie ma się co podniecać. W ostatnich sześciu latach dwukrotnie się zdarzyło, ze dwa zespołu z Anglii czy Hiszpanii były w finale, a tu raz na sto lat, dwa niemieckie i francuskie i już wielki podziw. Nic to nie zmienia, dalej to będą najsłabsze ligi wśród top5

0

@JohnA no jasne że tak ;) ale ludzie kochają przesadzać

konto usunięte

0

@JohnA Ale czy to nie właśnie kibice hiszpańskich argumentowali to, że Ich liga jest najlepsza argumentowali tym, że najlepiej Im idzie w Europie?
Podwójne standardy?
Hmmm?

0

@zakazskretuwlewo No bo tak jest, wczoraj ktoś wrzucał grafikę z liczba drużyn w półfinałach Lm W historii, to niemal za każdym razem dwie hiszpańskie. Ten rok to wyjątek potwierdzający regule.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?