- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
2
Ciekaw jestem jak można chcieć powrotu najemnika, który napluł nam w twarz i bezczelnie próbował obrabować klub z pieniędzy. Jakoś DiMarii nie mogli przebaczyć uciszania. Chociaż tutaj to niektórzy jeszcze Ronaldo by chcieli...
23
@Kusco15 Ciekaw jestem ile razy będzie się jeszcze odgrzewać tego samego kotleta? Przejdzie to przejdzie, nie to nie. Ile można...
1
@Kusco15 Są ludzie dla których wartościowe jest zachowanie godności i tacy dla których znacznie bardziej liczy się sukces. Tak po prostu jest.
0
@koziar Niektórym gwiazdorek mógłby napluć między oczy a oni udawali by że to deszcz pada. W Barcelonie są inne wartości
1
@Kusco15 Już od dawna nie.
1
@Kusco15 z drugiej strony zazdroszczę ludziom, którzy przypisują dziś klubowej piłce jakieś mistyczne znaczenie. Od czasu kiedy do piłki wszedł wielki pieniądz nie szukałbym w niej jakiejś głębi po za rozrywka. Nawet nasz Messi który mówi że mógłby grać za darmo kasuję niewiarygodne kokosy:) jak to mówią kasa misiu kasa. Ps. A co do innych wartości w Barcelonie... To nie nie jesteśmy wyjątkowi ... Od dawna jesteśmy jednymi z wielu a nie jedynymi w swoim rodzaju
0
@Kusco15 „Chociaż tutaj to niektórzy jeszcze Ronaldo by chcieli” a co w tym takiego dziwnego? Czy Ronaldo w jakiś sposób znieważył, poniżył lub wyszydził Barcelonę? Chyba, ze mówisz o uciszaniu na Camp Nou to powiem tylko xD
0
@JohnA Ronaldo był wrogiem i płaczkiem przez tyle lat a teraz miałby od tak przydziać naszą koszulkę. ok
0
@Kusco15 Cooo? XD wrogiem i placzkiem tyle lat? Niby za co wrogiem, bo odważył się strzelać Barcelonke bramki? Ale wysrywy piszesz, cyrk