JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre „Czyja to była sprawka i w jakim celu to chyba nie trudno się domyśleć? Jednak ,,prześcieradełkom” i tak nie udało się zdobyć mistrzostwa. Oliwa jednak chyba sprawiedliwa…”
żałosne
0
@Bandit z athletic już Barcelona grała
0
@Witekk10 ja już chyba 4 razy od nowa oglądałem (tylko piąty sezon dwa razy) ale czuje, ze piąty raz niedługo wleci :D
2
@Yosemite najwspanialszy serial, jakieś domu z papiery czy inne smoki w grze o tron bez podjazdu
0
@Pewex co tu dużo mówić, debil
1
@xVENUMx Ja właśnie też mam straszny problem, myślałem, że to internet, ale jednak nie
1
Barcainfo i manipulacja oraz fake newsy? Nowe nie znałem.
Tak btw. to nawet translator tak do dupy nie tłumaczy wypowiedzi @D1OS jak zrobił to MrTwitter xd
1
@mientusek1407 Jakoś mi to city nie pasuje. Niby grają teraz kozak, piękna seria, ale w LM są co roku faworytem, a potem pokazują wielkie gowno
1
@Fabik Pewnie pojawi się niedługo ponownie bo szykuje się ciekawa walka o drugie miejsce w lidze. Atletico Sevilla Real i Barcelona
6
Ciekawe co tak u kolegi @HERORICH2 :v
0
@kkbarca no o tym co napisałeś, tez na pewno mało kto
3
@kkbarca a w niedawnych latach wygrał 3x pod rząd 2016/2017/2018
0
@Striker Bramkarz top wiadomo, pomoc chociaż stara to tez konkret, ale ta obrona i szczególnie atak to wyglądają jak kadra Romy czy może Evertonu (z całym szacunkiem dla tych zespołów)
0
@DaPi Moim zdaniem przeciętny, nic szczególnego. Miał jeden znakomity sezon w Realu, a tak to mocno średnio. Sporo baboli, tragiczna gra nogami (wykopy w aut). Niewiele się o nim mówi, bo nic szczególnego nie pokazuje w porównaniu np do MAtSa czy Neuera. Nie jest tez słaby. Po prostu to co trzeba bronić to broni, ale sam meczu nie wygra imo.
2
@FDJ tE bYcZkU, AlE tO nIe wInA KoEmAnA, zE zAwOdNiCy mArNuJa sEtKi
0
@Szpenser Myślałem, że jesteś trochę mądrzejszy, ale widzę, że raczej nie. Zatem tak najprościej. Jest gotowy szablon, w którym zmieniasz tylko klub i krąży od kilku lat. Rozumiesz byczku nie?
1
@Szpenser mega żart, śmieszny może z 10lat temu
14
@Cobra303 oczywiście, ze różnica. Taka różnica, że trudniej odrobić 3 gole z Psg niż 1 z porto XD
11
@Cobra303 bo 1:4 u siebie to nie 2:1 na wyjeździe. Mysle, ze dlatego
1
@YoNoEntiendoNada w punkt
2
Tak komentatorzy na TVP mówią, ze w Juve takie personalnia i się zastanawiam co on pierdzieli. Wiadomo, Włosi powinni dziś wygrac i to łatwo, ale takie nazwiska jak Rabiot, Morata, Danilo to są odpadki, zawodnicy, których wywalili z topowych klubów. Czy tez zawodnicy pokroju Bentancura to po prostu średniaki.
0
Hahahahahahhahahahahah
0
No z taka pomocą to Juventus LM nie zwojuje
0
@amanter jeśli chodzi o LM to City nie jest żadna alternatywa dla Barcelony. Notuje podobne lub gorsze wyniki, a także się kompromituje
3
@YoNoEntiendoNada normalnie prorok z tym Mbappe, ciekawe czy teraz docenia :v
3
@YoNoEntiendoNada Cóż ciężko coś więcej dodać, bo w zasadzie wyczerpałeś temat, ale wydaje mi się, że jutrzejsze starcie Barcy z PSG motywuje umniejszanie Francuzowi. Nie wrzucam tutaj do jednego wora wszystkich, ale często widziałem tu posty typu „odkąd Cristiano odszedł z Realu to już tak nie irytuje”. Dlaczego przytoczyłem ten cytat? Dlatego, że jak Cristiano uprzykrzali życie Barcy to sporo osób ciagle pisało, ze płaczek, symulant, do pustaka strzela i z karnych. Na każdym kroki podkreślano, ze względem Messiego to cienias, natomiast po odejściu częściej przyznaje się mu klasę (chociaż niektórzy dalej uważają za przeciętnego) i teraz podobna sytuacja ma miejsce z Mbappe. Być może obawa przed jutrzejszym meczem i umniejszanie rywalowi. A jeśli Psg przejdzie i dalej Mbappe walnie z 2-3 gole np z City to pewnie talent Francuza zostanie doceniony
5
@Gwyn Patrząc na avatar to Ty kolego jesteś odcięty od świata od dobrych kilku lat xD
14
@AmigoBlancos 6 lat temu nie było 7 grudnia 2015
1
@YoNoEntiendoNada wielka szkoda, ze największa rywalizacja dwóch gigantów w piłce nożnej dobiega końca, a każda informacja o urodzinach jednego z nich ciagle to przypomina :/
5
@Chakalaka @Chakalaka Otóż nie! Ostatnimi czasy nawet nie czytam tych postów tylko notorycznie je zgłaszam, bo jedyne co w nich robisz to prowokujesz. Natomiast utknęła mi w pamięci dyskusja dotycząca szpitali i to w jaki sposób kolega @Nocturno merytorycznie Cię tam wyjaśnił i zniknąłeś. A konkretnie przedstawił Ci szereg argumentów, Ty próbowałeś obalić jeden, ale nawet to Ci się nie udało.