La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 817 Culés

konto usunięte

4

Co myślicie o Keylorze Navasie? Moim zdaniem jest niedoceniany w świecie futbolu. Z Realem wygrał 3LM pod rząd, ligę, puchar itd. W PSG tez daje radę, ale mam wrażenie, ze wielu kibiców zapomina o nim. Nie jest to może top topów, ale jednak jest to bardzo solidny bramkarz i w ostatnich 5 latach spokojnie w top 10 jest dla niego miejsce. Jego kariera rozpędziła się po Mundialu w 2014. Wtedy tez kupił go Real i od sezonu 15/16 był podstawowym bramkarzem Królewskich. Przed transferem do białych grał w Levante i w 70 meczach 30 razy zachował czyste konto. Nie jest tez reprezentantem mocnego kraju tylko Kostaryki. Fajnie, ze w piłce na różnych pozycjach są tacy zawodnicy.

konto usunięte

4

@DaPi Dla mnie byłby topką, ale ma pewną wadę, mianowicie wzrost. Ileż ja widziałem sytuacji gdzie dobrze się rzucił, ale ręka za krótka o 2 cm XD. Pod względem umiejętności "topka bramkarzy". Brakuje mu kropki nad "i".

1

@DaPi kozak zdecydowanie

konto usunięte

0

@Thomas99PL wiesz wszystkiego mieć nie można niestety :D i tak pomimo 185cm wzrostu jest zajebisty.

0

@DaPi Moim zdaniem przeciętny, nic szczególnego. Miał jeden znakomity sezon w Realu, a tak to mocno średnio. Sporo baboli, tragiczna gra nogami (wykopy w aut). Niewiele się o nim mówi, bo nic szczególnego nie pokazuje w porównaniu np do MAtSa czy Neuera. Nie jest tez słaby. Po prostu to co trzeba bronić to broni, ale sam meczu nie wygra imo.

konto usunięte

0

@DaPi Taki Fabian z trofeami

1

@DaPi Pamiętam taki filmik z treningu Realu. Kiedy bramkarze skakali przez chyba gumy. Iker i Keylor. Iker wyglądał jakby był niepełno sprytny i do tego miał problemy z koordynacją:)



Coś w tym stylu ale jeszcze lepsze:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?