0

57

@Chakalaka po co domagasz się merytorycznych odpowiedzi, skoro za każdym razem po takich znikasz?

2

@NaFazieHitman z kara śmierci za posiadanie narkotyków czy tym zapachem lub smrodem to trochę przesada, ale generalnie całkiem ok

1

@marcin000019 dobrze, że chociaż po wygranej decydują się na takie gesty. Po blamażach to nawet ciężko na wywiad było wyjsc.

2

@DonMatteo901 kto jest ten jakiś papajdo? Sylwek pięknie wyjaśnił tych hipokrytów i dziwaków z VP

1

@KrystianR Znaczy ja rozumiem, że to co odwala aktualna władza to tragedia, czy wcześniej było lepiej? Każdy sobie sam oceni. Ale dodawanie wiecznie takich postów to jest jawna prowokacja, bo wiadomo jakie jest nastawienie do Donalda Tuska i każdy kolejny post to pokazuje. Ciekawe jaka byłaby reakcja moderacji, gdyby ktoś codziennie pisał „siostra Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Casemiro trafnie podsumował...”

3

@Nocturno W Punkt.
Naczelny prowokator szakalaka stosuje ciągle ten sam manewr. Wrzuca prowokującego posta, napisze swoje klasyczne "otóż to/ w punkt", następnie przychodzi ktoś, kto go merytorycznie niszczy argumentami. Prowokator próbuje obalić chociaż jeden argument z wymienionych, lecz wkrótce i to mu się nie udaje i znika (nawet na wrzuconym wykresie z oczekiwaniem na wizytę widać tendencje rosnącą, która zaczyna się i trwa jeszcze za czasów poprzedników). Ciekawe tylko dlaczego za liczne prowokacje jeszcze nie poszedł na przymusowy urlop?

1

@tmQbassive Zawsze w takich sytuacjach się zastanawiam czy te wypowiedzi tłumaczył jakiś Jasiu z klasy Ic czy po prostu piłkarze są aż tak ograniczenie intelektualnie, że nie potrafią złożyć jakiegoś sensownego zdania, nawet w celu obrazy czy ośmieszenia rywala.

1

@masq kto to jest Balotelli?

0

@FilipeX na podstawie analiz ekspertów światowego formatu wydaje mi się, że prezentuje się dobrze ale bez szału. Oceny w granicach 5.5-6.5/10 to żadna rewelacja

5

@Quavosk Jeden z najbardziej wykształconych i niewątpliwie najbardziej inteligenty w historii polskiego parlamentu. Niestety mówi prawdę dlatego nie jest lubiany bo nie od dziś wiadomo, ze ludzie wola słuchać pięknych kłamstw niż brutalnej prawdy. A to, ze od zawsze mówi to samo to tylko bardzo duży plus dla niego, ze pomimo niskich wyników nie zmienia zdania w celu zyskania większego poparcia.

0

@wpwelement jak to możliwe, ze autor posta raz po raz prowokuje ludzie swoimi postami polityczni i nie ponosi konsekwencji? Przecież prowokowanie użytkowników to jeden z punktów regulaminu.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

2

Komentarz usunięty

0

@Yosemite a co ma się liczyć dla zawodnika jak nie gole? Założone siatki? XD

0

@macio_944 w Jaki sposób maja się zemścić za te upokorzenia jak grają takie samo gowno XD

2

@KSSniper pele u siebie w ogródku w dalszym ciągu szlifuje rekord. Prawdopodobnie na dniach podliczy ostatnie osiągnięcia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCBpipsiuuu w punkt. Z ta różnica, ze on nie musi bo i tak mu nic nie zrobią, a Messi został ukarany

1

@Arkon zaryzykowałbym stwierdzeniem, ze bez Cra Juventus to może w środku tabeli by był. Tam jest taki paździerz w środku pola, ze głowa mała. Na Po gra danilo czyli gość wywalony z Realu a potem z City, w ataku Drewniny Morata

1

@norbi77 Messiemu tez dziś nie szło i urażone było jego ego

25

@BarcaInfo Podobnie jak koledzy wyżej, @wpwelement wnosze o banicję dla barcainfo za obrażanie innych użytkowników forum. 48h spokoju, coś pięknego

0

Ma ktoś link do kartki messiego?

1

@PsychoFanBlaugrana2 Od coli lepsze jest tylko pepsi

0

@pax Z czym się nie zgadzam? Z Twoim żałosnym zachowaniem po ocenie sytuacji. W sama ocenę się nie wtrącam bo szczerze mówiąc nawet ich nie czytam. Z reszta już kiedyś pisałem, ze wasze analizy z rewolucja dla mnie są kiepskie (ale to nie temat na teraz) wiec nie czytam i nie oceniam. Nie zgadzam się natomiast z ostatnim postem, a konkretnie z wielkim ubolewaniem, ze za zielone ludzie Cię krytukuja. Musisz liczyć się z tym, ze większość osób ocenia sytuacje na swój sposób i będzie się z Tobą nie zgadzać. Dlatego trzeba to wziąć na klatę i albo zignorować albo przestać „analizowac” jeśli nie możesz sobie z tym poradzić. A nie zaczynać następna dyskusje kilkanaście godzin później i płakać, bo ludzie na forum Cię skrytykowali (obrazili? Nie wiem, nie śledziłem dyskusji) twierdząc, ze robią to dla zielonych

11

@Janiama Pax dostał zasłużona krytykę i zamiast przyjąć to na klatę woli się użalać nad sobą i pisać jakieś denne komentarze, w których ubolewa, że „ludzie atakują bo dostają zielone”

1

@kaamil1910 I tak mu to nic nie pomoże, na arenie międzynarodowej jest pośmiewiskiem, a i w samej Anglii jest coraz gorzej

1

@BigDaglas w punkt

2

@Witam robię siiiiiiiii

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?