La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1676 Culés

6

W ciężkich czasach dla Barcelony jedynym pocieszeniem jest Real. To brzmi dziwnie, ale Królewscy w "osiągnięciach" gonią Barcę.

0

@Katalonbar Są oczywiście mniejszymi frajerami i powiedziałbym nawet, że dużo mniejszymi, ale jednak swoją grą i postawą na światowych boiskach mocno dostają od tego co było.

Poza tym naprawdę dziwie się Realowi, że nie wykorzystał tak słabej dyspozycji Barcelony i nie zemścił się za te wszelkie upokorzenia w stylu 5:0, 2:6, 0:4, 0:3, 5:1 itd. Zazwyczaj były to wygrane max. 2 bramkami. Trochę zaprzepaścili szansę, ale kto wie... może czeka nas aż tak smutny mecz, jednak patrząc na wybory w Barcelonie, całkiem pozytywną pracę Koemana itp., to jednak może być w przyszłości po prostu lepiej w Katalonii :)

0

@macio_944 w Jaki sposób maja się zemścić za te upokorzenia jak grają takie samo gowno XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?