La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

5

W sumie zabawnie się patrzy na tą spinę o ZP dla Lewandowskiego w social mediach, czy to polskich kibiców czy Bayernu. Sam Lewandowski ewidentnie jest tym podjarany (trudno się dziwić ofc) i jakby mógł to również by nakręcał cały PR na siebie.

A tymczasem Messi i jego środowisko:
https://e3.365dm.com/18/09/2048x1152/skynews-elon-musk-weed_4414031.jpg

konto usunięte

11

@macio_944 Dla Messiego to chleb powszedni, a Lewy się spina jak plandeka na żuku. Ciekawe co powie jak przegra.

0

@macio_944 Look, to by była pierwsza Złota Piłka Lewego a Messiego już siódma, stąd różnice w postawie "środowiska" Leo czy Roberta ;)

0

@macio_944 haha środowisko polskich kibiców Messiego nie ustępuje ani na krok odpowiednikom w przypadku Roberta

0

@TheNekro94 "Le Cabaret"

A tak generalnie to mam wrażenie, że Lewy może być faworytem za rok i za 2 lata. Oczywiście dużo będzie zależeć od MŚ, ale myślę, że Messi będzie już odpuszczać po mundialu i po prostu coraz mniej będzie mu się chcieć. Szczególnie jak już wygra tą 7 Złotą Piłkę. A Lewandowski ma taką pozycję na boisku i gra w takiej drużynie, że będzie tych bramek jeszcze strzelać bardzo dużo co przyczyni się do bycia wśród faworytów ZP.

konto usunięte

3

@macio_944 U MNIE w robocie mówią ; japier..... karakan dostanie piłke. Chłop całe zycie w Uefalonie grał i wszytko pod niego , przeszedl do PSG i uja tam robi. Nawet frankowski jest lepszy . Ronaldo co by nie patrzec jest lepszy bo ciągnął za uszy Juve , teraz ciągnie za uszy MU . Lewy powinien dostać. Nie lubie go ale za to jak strzela to powienien dostac. Ja na to , ; to czemu w kadrze tak nie strzela ; i zaraz odp... a kto mu ma dograć w kadrze ? Z kim ma grać?

Wielkie XD

0

@macio_944 ale on przecież już pewnie wie, że nie wygra ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?