- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1754 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1754 Culés
1
Mógłby ktoś tak krótko wytłumaczyć o co dokładnie chodzi z ta afera i nagraniami, z ostatnich dni, dotyczącymi zoofilii??
Komentarz usunięty
5
@JohnA Uzasadnienie dla przedłużenia stanu wyjątkowego. Rząd nie chciał stygmatyzować imigrantów, ale w TVP dezInfo zrobiono narrację, że na tych zdjęciach są ludzie, którzy szturmują granicę, a to nieprawda. Rzekomo PiS ma pretensje do Kurskiego za to, że przesadził.
Ale moim skromnym zdaniem te zdjęcia w ogóle nie powinny się pojawić. Żerowanie na najniższych formach emocji.
4
@JohnA Nie wiadomo w sumie.
Ministrowie postanowili że dobrym pomysłem będzie pokazać na konferencji zoofilskie nagranie pochodzące rzekomo od imigranta - wiadomo jaki był cel, pokazać ludziom że tych zwyrodnialców z granicy lepiej nie wpuszczać.
Jakiś internauta podobno znalazł to nagranie na internecie i zidentyfikował zwierze jako konia (konkretnie klacz) a nie krowe tak jak to ministrowie mówili i twierdzi że jest ono stare i pochodzi z jakiegoś tam filmu.
Powiem szczerze że tych informacji nie da się zweryfikować rzetelnie.
Wątpie żeby wielu ludzi widziało to nagranie, ten internauta mógł to po prostu zmyślić i dać informacje mediom przeciwnym rządowi a Ci to podłapali natychmiastowo bez weryfikacji bo przecież nie będą oglądać zoofilii, poza tym wiek i pochodzenie nagrania w żaden logiczny sposób raczej nie przeczy temu że imigrant mógł je posiadać.
Z drugiej strony PIS jak najbardziej mógł zerżnąć jakiś pierwszy lepszy film z neta żeby zrobić narracje że Ci uchodźcy to szatany, byłoby to w ich stylu.
Uj wie.
Już nikomu nie można wierzyć i traktować to można jedynie jako kolejną absurdalną anegdote rodem z filmu Machulskiego.
4
@JohnA Minister Kamiński chcąc odczłowieczyć uchodźców i postraszyć suwerena znalazł jakieś stare fotki z neta i wmawia, że to uchodźcy je zrobili
3
@don'T.R.I.P.e @PatrychoO @barcelonaLM @Kgorecki2500 wielkie dzięki :D