- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1996 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1996 Culés
5
Nie chcę przeciągać mojej dyskusji którą rozpocząłem wcześniej. Real chce pozyskać teraz Mbappe nawet kosztem bardzo wysokiego odstępnego. Pamiętajcie że koniec kontraktu Mbappe za rok spowoduje że po pierwsze inne kluby będą chciały go pozyskać a to spowoduje podwyższenie jego pensji. Ale będzie jeszcze jedna ważna kwestia. Wolny Mbappe to olbrzymia prowizja dla piłkarza. Lewandowski gdy przechodził kilka lat temu do Bayernu otrzymał ponad 30 mln euro na rękę za darmowy kontrakt. Mbappe tą kwotę na pewno by podwoił i do tego walcząc z innymi klubami kontrakt również byłby wyższy niż w tym momencie. Real woli wydać takie pieniądze jakie proponuje bo może i przepłaci ale ma zawodnika w drużynie. Zawodnika który zwróci te pieniądze swoją grą. Po prostu nie chcą czekać na wolny transfer bo wtedy można zostać bez topowego piłkarza.
1
@Janiama Mbappe chce przejść tylko do Realu.
0
@Pawel13sz a Messi miał nigdy nie odejść z Barcy.
0
@Janiama Lewy na pewno nie dostał 30 baniek za podpis, nie od Bayernu. Ale z prowizja zgoda, będzie gigantyczna, i dla młodego, dla agenta, ojca i pewnie świadka od bierzmowania.
0
@Janiama a skad wiesz ze nie moga sie dogadac pod stołem? tak jak my z Griezmannem? Maćku wróżysz z fusów. Niech mu dadzą 50mln za podpis 10 dla agenta i niech mu dadza te 40mln brutto rocznie. To daje całościowo 260mln za PIĘĆ lat gry jeśli teraz pojdzie 180 to dostanie z 20-30 za podpis i dla agenta 10 to jest 200 mln. Mi sie to nie spina
0
@koksik2700 To przez złe zarządzanie.
1
@Janiama tylko, ze Mbappe chce grać dla Realu i tak wiec jakby w styczniu zgłaszały się po niego kluby to wybrałby RM.
0
@DaPidejpi moze i by wybrał, ale wykorzystalby tamte kluby by wydoic wiecej hajsu
0
@DaPidejpi @Pawel13sz Mbappe może by i wybrał, ale agenci już by zamieszania narobili. Do tego nie wiadomo w jakim położeniu będą poszczególne kluby za rok....
0
@DaPidejpi te małolacik, wybrałby RM tak jak wtedy, gdy odchodził z Monaco? Przecież chciał grać z Cristiano, tylko w RM