- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1638 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1638 Culés
3
Po wygraniu Pucharu Europy w 1958 roku Real Madryt zaproponował oddanie trofeum Manchesterowi United, który kilka miesięcy wcześniej przeżył największą tragedię w swojej historii (w katastrofie lotniczej w Monachium zginęło ośmiu piłkarzy Man Utd). United odmówili, jednak Real koniecznie zamierzał pomóc pogrążonej w żałobie drużynie. "Królewscy" zaproponowali Anglikom wypożyczenie na sezon znakomitego Alfredo Di Stefano oraz pokrycie połowy jego wynagrodzenia, na co nie zgodziła się jednak angielska federacja. Oba zespoły rozegrały też ze sobą serie meczów towarzyskich, z których zyski miały wspomóc odbudowujący się klub z Manchesteru. Legendarny menadżer MU, sir Matt Busby, stwierdził wówczas, że Real stał się dla jego klubu kimś w rodzaju rodziny.
Via Ekstraklasa Trolls
Nie wiedziałem, Alfredo ukradli potem chcieli wyporzyczyc :>
0
@SiSenior Kradzione nie tuczy :)
0
@SiSenior co to znaczy „wyporzyczyc”?
3
@SiSenior po 60 latach nagle ktoś sobie przypomniał jaki to Real wspaniały. Jest ktoś kto słyszał o tym wcześniej? To są czasy szczególnego upadku tej drużyny więc zaczyna się akcja wybielania.
0
@JohnA To znaczy bycie upośledzonym językowo.
2
@usztafik nie ma to jak wkleić artykuł z danym słowem (poprawnie napisanym) a potem w komentarzy do artykułu użyć tego słowa blednie xD
0
@JohnA oj tak, błąd ortograficzny i trzeba zaraz się sapać i obrażać kogoś xD to dopiero znaczy być upośledzonym xD
0
@SiSenior nikogo nie obraziłem. Takim ludziom to tylko współczuć, jak maja pare linijek wyżej poprawnie, a potem przepisują ten sam wyraz z błędem. Nie wiem jak to nazwać? Lenistwo czy raczej głupota?