- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
80
Przerażające jest to, że w dzisiejszych czasach kiedy chcemy się na chwilę oderwać i zagrać w grę, obejrzeć film, czy mecz piłki nożnej lub koszykówki, natrafiamy na akcje mające na celu zwalczanie różnych "problemów" na świecie. Poprawność polityczna wchodzi nam do łóżka i ciężko jest się od tego odciąć. Wyrażenie jakiegokolwiek sprzeciwu lub niezadowolenia z pewnych działań zostajemy uznani za rasistów, homofobów i ogólnie wieśniaków i gburów, którzy jedynie widzą czubek własnego nosa. Kiedy płacę za abonament i pewna stacja telewizyjna wycofuje rozgrywki tenisa ze swojej ramówki na czas nieokreślony jako formę walki z panującym rasizmem, to zastanawiam dokąd to wszystko zmierza i gdzie jest granica tego absurdu. Około dwóch miesięcy temu pewna znana firma z branży gier komputerowych wyłączyła na całym świecie serwery online na więcej niż godzinę, aby "wesprzeć" akcję BLM. Co jeśli ktoś ma to w głębokim poważaniu? Czy ktoś ogranicza mi wolność przez to, że na bliskim wschodzie od lat dochodzi do konfliktów zbrojnych? Nie, bo nikogo to nie obchodzi (i nie jest modne). Kiedy w USA do czegoś dochodzi i pojawiają się protesty, to nagle wszyscy mają z tym walczyć i nie ważne czy jesteś z Kanady, Polski czy Nowej Zelandii. Będą Ci wciskać pewne rację przed nos i masz to zaakceptować, albo jesteś dziwakiem bez empatii.
0
@BartqRKO Akurat myślę że wplatanie homoseksualizmu do BLM nie ma związku. Do czego pijesz konkretnie? Jeśli obrażasz parę gejów to jesteś homofobem. To nnie ma związku z rasizmem.
16
@l0Messini Podałem to jako dwa zupełnie inne przykłady. Nie łącze BLM z LGBT. Chodzi mi o torpedowanie nas tym z każdej strony. Nawet tam, gdzie wydawałoby się ze będziemy mieli z tym spokój.
0
@BartqRKO Bardzo trafne i ciekawe spostrzeżenia