La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

1

W życiu bym się nie spodziewał że messi odstawia taki cyrk. Wielki piłkarz na boisku ale to wszystko na to wychodzi. CR miał więcej klasy po za murawa. Szkoda że człowiek który był bohaterem schodzi do zera...

0

@NemeZis93 Ale że co ?

0

@Encore nooo właśnie too

2

@NemeZis93 Akurat Messiemu pod względem buractwa poza boiskiem i tak cały czas daleko do Ronaldo. On nigdy nie prosił swojej siostry czy tam kogoś, żeby pisała jaki jest smutny czy jak bardzo mu się należy Złota Piłka.

0

@daniel32778 to fakt, ale teraz się zastanawiam czy nie zachowuje się gorzej jak burak...

1

@NemeZis93 Też mi się, to nie podoba, ale taki ma charakter i tyle. Pod względem umiejętności na boisku, to zawodnik idealny, ale pod względem charakteru, to może takiemu Iniescie buty czyścić. Messi nigdy świętoszkiem nie był. Może nie był burakiem pokroju Ronaldo czy Neymara, ale nie był też taki jak Iniesta. Już Blatter kiedyś z niego takiego grzecznego chłopca robił.

0

@daniel32778 Skąd wiesz o co Cr prosił siostrę? Może to ona ma nasrane w głowie i dzięki sławie brata chce się wybić (z reszta właśnie w taki sposób się wybija, wszyscy znają ja jako siostrę Cr, a nie jakaś tam „piosenkarkę”)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?