2

@Chwytliwy Zależy jak trener zadecyduje, czasami nawet są 3 zmiany.

0

@LuisSalvano Dzięki Luis, taki komplement od Ciebie to zaszczyt.

0

@Odesseiron mylisz się, na wakacjach będzie obowiązywać prawo Webstera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Nicko No raczej preferuje ofensywny futbol, wiec jest pewne ryzyko odnosnie defensywy

0

@IAmBackCules hahaha xDDDDDDDDDD

3

@pepo_barcarzadzi faktycznie też bym nigdy nie wierzył "kierowcą" komunikacji.

2

@Nicko Pyknął Barcelona na Camp Nou 4;3 aż miło.

1

@koziar niesamowite

0

@tristan87 dla kogo?

11

Siedzę sobie w tramwaju linia numer trzynaście, koło mnie jakiś gość (wnioskuje, ze nauczyciel, bo przeglądał jakieś karteczki z czerwonym długopisem w ręce),w oddali jakiś dziadek w czapce Barcy coś tam gada (zdaje się pada słowo „Valverde”) gdy nagle wchodzi kanar. Mój sąsiad wyskakuje jak poparzony, depcząc mi po butach, po czym zdyszany opuszcza tramwaj śmiejąc się od ucha do ucha. Tymczasem kanar kończy sprawdzanie bilety koło wspomnianej dwójki i ewidentnie przysłuchuje się rozmowie.

1

@JohnConstantine1899 Nie wyobrażam sobie, żeby Setien stawiał na takie tuzy.

4

@IronSanHybrid po odejściu Ernesta nawet wulkany świętują, pioruny z krateru wychodzą

1

@Pavu Zostanie w Hiszpanii

0

@AllBundy to Twój opis?

0

@Bartek22 bardziej zawiało Zidanem „rozmawiam tylko o moich zawodnikach”

2

@4drian0 mógłbyś na priv wysłać ten komentarz?

0

@kuz podobno Ibra był priorytetem, ale odmówił :P

11

Dzięki, powodzenia Ernesto! :D

27

@Chwytliwy Na pewno nie Ernesto Valverde xD

2

@Janiama panie Macieju jak pan oceniasz nowy wybór Barcelony na trenera?

0

@barteq To, że przegra pierwszy mecz (w co wątpię to niewiele zmieni)

2

Jak to śpiewa nasz król discopolo:
"[...]Nie ma czego ratować

Nie ma czego żałować

Było i się skończyło

Nic mnie teraz nie trzyma

Zbyt nerwowy jest klimat

Sto wymówek i sporów..."
Aż sobie załączę.

50

A zatem jutro Tomasz Ćwiąkała wjeżdża z odcinkiem. Będzie oglądane ;D

0

@marcin000019 Jak nie ten sam, Valverde pisali w internecie.

60

Valverde za ten bestialski atak na Moracie wyleciał nie tylko z meczu ale także i z Barcelony :v

0

Ciekawe gdzie powędruje teraz Ernesto. Mysle, ze mimo wszystko nie ruszy poza Hiszpanie i obejmie jakiegoś średniaka. Kto wie, może wróci do Bilbao?

1

@Witekk10 zdaje się, że kwestia godzin dalej aktualna xD

0

@MarioVeB! @Witekk10 @Avada Kedavra dzięki niby takie proste, a człowiek nie wiedział. Może to właśnie fan ze swoim mentorem się wykłócali i oboje udali się na urlop xD

0

@Avada Kedavra Fajny avatar, ale jednak ciężko rozpoznać. Swoją droga co się dzieje z Fanem Luisa? Też na odpoczynek się udał?
BTW można jakoś sprawdzić kto jest na "urlopie"?

0

@Veb1233 I kobiety się dziwią, ze w piłce nożnej zarabiają mniej :x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?