JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Witekk10 haha, wróciły te mityczne godziny :P
0
Ale słodki na tym zdjęciu jest Ernesto :V
0
@cules100pro Nie ma mowy, Bale był za nim i Bartra zapewne myślał, ze będą się przepychać i zdoła go zostawić, Bale wybiegł zza linie i gdy pojawił się w zasięgu wzroku był już za daleko. Chyba, ze Bartra dałby nura niczym Cr/Suarez w poli karnym i objął Bale w pasie to może by go zatrzymał. Więcej nie będę dyskutował w tej kwestii, masz prawo mieć swoje zdanie, ale jeśli faktycznie dałby radę go sfaulować to tak powinien zrobić i świadczy to tylko o braku dojrzałości, która wykazał się Fede pomimo młodego wieku.
1
@cules100pro Przecież Bale wybiegł zza linii w taki sposób, ze jak Bartra go zobaczył to by go w żaden sposób nie trafił, poza tym nawet jeśli jakoś dałby radę to tak powinien właśnie zrobić dla dobra drużyny.
E: oglądając jeszcze raz powtórkę to mógł go faulować co najwyżej w polu karnym ale uznał, ze strzał z pewnego kąta jest mniej niebezpieczny niż karny. W momencie wybiegnięcia Bale zza linii nie na mowy by go trafił.
1
@kerouac już gdzieś kiedyś czytałem, ze trener to tylko menedżer grupy
3
@AmigoBlancos „wbijasz szpilki”? Ty w p*pcie włazisz, a nie szpilki wbijasz XD
@Nano22 +1
0
@Chakalaka Haha mi to samo xD
0
@Avada Kedavra +1
0
@Djzordon Wiem, ze chodzi Ci o Florentino, dlatego radzę dorosnąć bo takie przekrzykiwanie, ze uefalona, Perez posmarował czy wina sędziego to jest charakterystyczne dla szkoły podstawowej.
1
@Djzordon Którego gola miała niby niesłusznie zabranego i co z tym wspolnego ma Perez? Dorośnij
1
@Witekk10 Albo mityczna kwestia godzin
0
Barcelona nie ma w zwyczaju zmieniać trenera w połowie sezonu, ale... ale jutro może być ciekawie.
0
Nie miałem możliwości oglądania meczu. Abstrahując od gry i wyniku, słusznie nieuznane obie bramki?
1
Proponuje coś na zasadzie meksykanskiej fali:
#valverdeout
0
Piknik czas zaczac.
1
@meteo100 Zespół, który zajął drugie i trzecie miejsce w lidze.
0
@Kuczek Jak dla mnie to nawet obok Prison Break nie stoi. Oczywiście mówię o 2 sezonach Domu z Papieru i trzech PB. Bo 3 sezon jest tak żałosny, jak 4/5 w PB, aczkolwiek wciąż PB>DzP
0
@Mario96w box zawsze na propsie
3
@sonek ale w LM droga do finału trwa 13 spotkań, wiec jak trafisz z forma w jeden dzień (tak jak na IO) to walisz Liverpool 3:0, ale jak za tydzień już nie masz formy to dostajesz 4;0 i jedziesz do domu. Nie rozumiem jak zawsze w dyskusji IO vs Kryształowa kula (jeden dzień vs cały sezon) ktoś podaje ligę vs Lm
5
@PeteR10 Również cenie wyżej Puchar Świata od IO. M.in. Dlatego uwazam, ze Małysz>Stoch
0
@Colon Cóż, na dobrą sprawę jestem zbyt młody żeby oceniać całokształt aktywności JKM. W tym wywiadzie mówił, że od 50 lat coś tam głosił. Nie mniej jednak - wbrew pozorom - lubię posłuchać jakiegoś wywiadu z nim. Wielokrotnie przesadza, ale też ma trochę racji i właśnie tak jak piszesz, jest prostolinijny i wali prosto z mostu i czasami brakuje takich wypowiedzi. Ta poprawność polityczna, to drapanie się po pleckach przez niektórych polityków sprawia, że mam odruchy wymiotne.
0
@Colon A ja bym ocenił ten wywiad pozytywnie. Sama końcówka bardzo fajna, z naprawianiem moralności. Sam się czasami zastanawiam co się stanie jak się ludziom zabierze to co się dało.
1
@ViscaBarca123 ależ on się nudzi w tej lidze ogórkowej.
1
Karny XD
E: no i fajnie piknik zakończony wynikiem 3:1. Czuje lekkie zażenowanie tym meczem.
0
Ależ ta Valencia jest dziś gwałcona. Niesamowicie słaby poziom prezentuje
0
@FafitFCB haha to samo sobie pomyslalem, jak pisalem ten komentarz xD
0
Duza jest różnica między Xiaomi 7 a Xiaomi 7a? Bo cena się trochę różni, a z tego co patrzyłem to nie ma jakiś konkretnych różnic, chociaż aż tak bardzo się nie znam. Mógłby ktoś pomoc? Bardzo ważna sprawa (telefon nie dla mnie)
1
@socha no to, ze ten turniej, zasady i miejsce rozgrywania to absurd. Ale co temu winny Real czy Atleti? Zaprosili ich to grają, jakby nie pojechali to byś pewnie mówił: „co za brak szacunku, nie powinni tam grać, dostali się z dupy a nawet nie jadą”
4
@FCB003 co gorsza są osoby, które to lajkuja XD
5
Ja pierdziele, ale precyzja i to bez rozbiegu xd