JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama A skąd wiesz, ze już nie umie skoro dawno ze sobą nie grali?
0
@Janiama Chyba Tottenham był najgroźniejszy. Mourinho umie grać z Barceloną.
0
@sebo939 Już kilkanaście lat ma te momenty i tak to się kręci.
1
@macio_944 W ćwierćfinale ktoś z pary Valencia/Atlanta
2
@bixmix wiemy :V
0
@KmN Cuadrado był, nie sam Dybala
1
@Douglasinho A ja sobie jakiś nudny wykład podaruje i tez pooglądam XD.
@Kvothe07 obawiam się, ze nie. Zawsze na tych ceremoniach przedłużają maksymalnie jakimiś wysrywami, ale pewnie większość zobaczysz.
4
@klemens100 Nie kompromituj się. Już się wczoraj wygłupiłeś, wystarczy ci
1
@Odesseiron Takie drużyny jak Espanyol nie mogą spaść do drugiej ligii, podobnie jak Wisła. Mam nadzieje, ze w obu przypadkach będzie utrzymanie.
1
@Skaramuczi Konsultowałem z moderacja, w tym wypadku można mieć multi *___*
1
Kto ogląda losowanie na żywo? :D
0
@Fabik87 Nie wiem jak ten Herrera bronił, ale Courtois dzisiaj mecz znakomity. KIlka akcji wybronionych no i bonus na koniec. Mam wątpliwości, czy Benzema zasłużył, no i wydaje mi się, że Odegaard też by pasował.
0
@norbi77 były już w tym sezonie trzykrotnie takie sytuacje: Betis/Valladoid i bodajże Mallorca, wiec możesz odszukać w archiwum ^^
0
@LuisSalvano aaa oki
0
@LuisSalvano A bany na 48h nie są czasem najkrótsze?
4
@klemens100 A czy policjantom w radiowozach wolno przekraczać prędkość? Co za absurdalne pytanie retoryczne. Wiadomo, ze w każdym zawodzie są jakieś zboczenia.
0
@adamt1996 Vidal to zadaniowiec, bardzie Dobry z ławki i beznadziejny od pierwszych minut.
0
@Nolife1899 Mendy zagra we środę, przecież jest zawieszony na jeden mecz (dzisiaj). Casemiro zapewne tez zagra, nie sadze, bo dostał dziś kartkę.
0
@VenoM Nie zdziwiłbym się jakby ten słabszy Sociedad pyknął ten śmieszny Inter, który w prawie każdym meczu tej edycji LM mógł walczyć o miano frajera kolejki.
1
@Janiama Dla mnie największym szokiem jest widok, jak koło własnej 16 wymienia pare podań, po czym Pique/Lenglet ładują faje spod linii końcowej byle tylko wywalić. Taki widok w meczu Barcelony wykonywany przez zawodników Blaugrany to szok
1
@Filip_10 Widocznie w Hiszpanii go tego w ostatnim czasie oduczyli :D
0
@robsesh też mam Real xd
0
@Encore Bez przesady z tym słabym sezonem Kurtuły. Zacząl słabo, ale potem bronił całkiem dobrze, chociaż nie tak jak Ter
0
No i tylko Wisła nie weszła. Akurat dziś musieli się przełamać, z liderem...
2
@Vxb93 czysta dwójeczka.
2
Kibice Wisły możecie ni dziękować. Będzie przełamanie, mam na kuponie Pogoń.
7
Wisła pewnie dziś przełamanie. Idealny mecz na to, z liderem. W dodatku zagrałem na Pogoń.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Suzu Dokładnie (nie wiem czy oglądałeś) ale Tomek Ćwiąkała mówił, ze w Hiszpanii to jeszcze bardziej pompują baloniki niż w Polsce. Ktoś powie, ze jak młody chce być w przyszłości topowy to musi sobie radzić z presja, pytanie tylko po co takowa na niego/nich nakładać?
9
@macio_944 Tabaluga... aż łezka w oku się zakręciła.