0

@Janiama A skąd wiesz, ze już nie umie skoro dawno ze sobą nie grali?

0

@Janiama Chyba Tottenham był najgroźniejszy. Mourinho umie grać z Barceloną.

0

@sebo939 Już kilkanaście lat ma te momenty i tak to się kręci.

1

@macio_944 W ćwierćfinale ktoś z pary Valencia/Atlanta

2

@bixmix wiemy :V

0

@KmN Cuadrado był, nie sam Dybala

1

@Douglasinho A ja sobie jakiś nudny wykład podaruje i tez pooglądam XD.
@Kvothe07 obawiam się, ze nie. Zawsze na tych ceremoniach przedłużają maksymalnie jakimiś wysrywami, ale pewnie większość zobaczysz.

4

@klemens100 Nie kompromituj się. Już się wczoraj wygłupiłeś, wystarczy ci

1

@Odesseiron Takie drużyny jak Espanyol nie mogą spaść do drugiej ligii, podobnie jak Wisła. Mam nadzieje, ze w obu przypadkach będzie utrzymanie.

1

@Skaramuczi Konsultowałem z moderacja, w tym wypadku można mieć multi *___*

1

Kto ogląda losowanie na żywo? :D

0

@Fabik87 Nie wiem jak ten Herrera bronił, ale Courtois dzisiaj mecz znakomity. KIlka akcji wybronionych no i bonus na koniec. Mam wątpliwości, czy Benzema zasłużył, no i wydaje mi się, że Odegaard też by pasował.

0

@norbi77 były już w tym sezonie trzykrotnie takie sytuacje: Betis/Valladoid i bodajże Mallorca, wiec możesz odszukać w archiwum ^^

0

@LuisSalvano aaa oki

0

@LuisSalvano A bany na 48h nie są czasem najkrótsze?

4

@klemens100 A czy policjantom w radiowozach wolno przekraczać prędkość? Co za absurdalne pytanie retoryczne. Wiadomo, ze w każdym zawodzie są jakieś zboczenia.

0

@adamt1996 Vidal to zadaniowiec, bardzie Dobry z ławki i beznadziejny od pierwszych minut.

0

@Nolife1899 Mendy zagra we środę, przecież jest zawieszony na jeden mecz (dzisiaj). Casemiro zapewne tez zagra, nie sadze, bo dostał dziś kartkę.

0

@VenoM Nie zdziwiłbym się jakby ten słabszy Sociedad pyknął ten śmieszny Inter, który w prawie każdym meczu tej edycji LM mógł walczyć o miano frajera kolejki.

1

@Janiama Dla mnie największym szokiem jest widok, jak koło własnej 16 wymienia pare podań, po czym Pique/Lenglet ładują faje spod linii końcowej byle tylko wywalić. Taki widok w meczu Barcelony wykonywany przez zawodników Blaugrany to szok

1

@Filip_10 Widocznie w Hiszpanii go tego w ostatnim czasie oduczyli :D

0

@robsesh też mam Real xd

0

@Encore Bez przesady z tym słabym sezonem Kurtuły. Zacząl słabo, ale potem bronił całkiem dobrze, chociaż nie tak jak Ter

0

No i tylko Wisła nie weszła. Akurat dziś musieli się przełamać, z liderem...

2

@Vxb93 czysta dwójeczka.

2

Kibice Wisły możecie ni dziękować. Będzie przełamanie, mam na kuponie Pogoń.

7

Wisła pewnie dziś przełamanie. Idealny mecz na to, z liderem. W dodatku zagrałem na Pogoń.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Suzu Dokładnie (nie wiem czy oglądałeś) ale Tomek Ćwiąkała mówił, ze w Hiszpanii to jeszcze bardziej pompują baloniki niż w Polsce. Ktoś powie, ze jak młody chce być w przyszłości topowy to musi sobie radzić z presja, pytanie tylko po co takowa na niego/nich nakładać?

9

@macio_944 Tabaluga... aż łezka w oku się zakręciła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?