- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1602 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1602 Culés
18
Oho,grupa adoracyjna już się tworzy
@FanLuisaSalvano
11
@Skaramuczi Luis pomyśli, że naprawdę ma prawdziwych fanów i jeszcze popadnie w samozachwyt.
2
@Skaramuczi @LuisSalvano moze byc dumny.
2
@TheNekro94 przecież już popadł, co za różnica, teraz będzie mieć swoich sprzymierzeńcow.,chyba że to jego 2 konto na innym IP xd.
5
@TheNekro94 Och nie, jak to możliwe, że ktoś się zgadza z Luisem Salvano? Toż to paranoja. To na pewno trolle albo multikonto.
Haha, beka z was nekro i @Chwytliwy
4
@LuisSalvano O czym Ty mówisz? My o fanach, Ty o tym kto się z Tobą zgadza. Czy Ty uważasz, że jeśli ktoś się z Tobą zgodzi to z automatu staje się Twoim fanem?
Edit. Czy Ty uważasz, że serio ktokolwiek tutaj (tym bardziej Ty) może mieć tutaj fanów?? xDD
4
@LuisSalvano xDD Ludzie na Ciebie głosowali, experci z całej LaRamblii, a to już coś :) Pewnie zazdroszczą, że nie byli nominowani nawet.
1
@TheNekro94 A czy ja mówię o fanach? Wiem, że nikt tu fanów nie ma, to chyba logiczne... Jak już to ma się osoby, które się w jednych kwestiach zgadzają, a w innych nie.
0
@NaFazieHitman Ziomuś, mi to spać nie daje... Jestem w rozsypce emocjonalnej.
4
@TheNekro94 Tak myślałem właśnie, musicie mieć bardzo ekscytujące życie, aby robić takie wywody o 9 rano :)
1
@NaFazieHitman Akurat siędzę w pracy, a że mam luz to sobie pocisne troche beke na LR :)
1
@Skaramuczi Konsultowałem z moderacja, w tym wypadku można mieć multi *___*
4
@TheNekro94 to wygląda na frustrację a nie ciśniecie beki. Nie jestem tutaj po żadnej stronie, po prostu takie czepianie sie na siłę nie wiadomo o co jest zenujace
0
@Katalończyk 99 No przecież mówię, że jestem strasznie sfrustrowany :)
BTW. Czy ja się o coś czepiam? :D Ehh zero luzu tutaj.
1
@TheNekro94 wydaje mi się, że to Ty nie masz luzu bo wszystko bierzesz na poważnie i czepiasz się gościa którego nie znasz, w poniedziałek o 10. No ale jeśli faktycznie jesteś na tyle sfrustrowany to tylko mogę współczuć i życzyć żebys z tego wyszedł :)
3
@Katalończyk 99 Ja wszystko biorę na poważnie? Większej głupoty dzisiaj nie przeczytam :D
Po 1 nikogo się nie czepiam, po 2 co to za różnica czy jest poniedziałek o 10, czy sobota o 18? Mam luz w pracy to sobie piszę, żeby zabić trochę czas ;)
Pozdrówki! ;)