0

@Kamiloza91 Aerola, Odriozola, Varane, Militao, Mendy, Valverde, Modric, Isco, Bale, Jovic, Benz. Ja zagrałem wygrana Realu do zera :D

1

@mcsarna Przecież pisali tam, ze raczej z tych topowych zespołów chcą Bayern/Juve, żeby uniknąć City/Live. Po co propagandę siejesz?

0

@korzeń1 O kurde to tego nie widziałem, ja właśnie myślałem, ze Bayern da rezerwy, a Mou będzie zależało na zbudowaniu morali.

0

Btts + Totki - 10,5 kurs. Nie powiem skusił mnie.

0

@Epean Wiem wiem już zalapalem, dzięki :D

0

@Messiah10 Jakim cudem Real niby lepiej wychodzi? xD Juve/Live/City/Bayern/Lipsk>>>>>>Lyon/Napoli/Chelsea/Tottki

1

@Majsteer No Inter grał z drużyną rezerw, ale Barca to jednak Barca w dodatku Inter musiał wygrać. Natomiast Ajaxowi wystarczył remis, wystarczył...

2

Otwieram debatę na temat największego przegranego kolejki. Inter czy Ajax? Ciężki wybór, ale chyba Ajax

1

@koksik2700 Haha to zupełnie się różnimy w tej kwestii. Bo z kolei wody to już całkiem nienawidzę XD. Nie pije praktycznie wcale, w skrajnym przypadku tylko, ale to max 1-2 łyki. I znów jakaś smakową jeszcze wypije, ale zwykła?! Fuuj

7

@koksik2700 Ja z kolei nie lubię piwa. Jakieś smakowe (sommersy czy radlery) jeszcze jakoś wypije, ale normalne... czasami pije kilka h jedno piwo. Chyba, ze po meczu np to wypije na szybko pół, ale potem dalej mecze. Ogólnie jakiś alkohol wszelkiego rodzaju nie jest dla mnie jakimś rarytasem, sto razy wole np pepsi :D

0

@Hiacynk No cóż każdy ma swoje zdanie. Dla mnie był co najwyżej dobry. Swoją droga fajne ciekawostki tu wrzucasz, oby tak dalej :D

0

@Danny Gaucho A już myślałem, ze te zdjęcia to seleny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hiacynk Przecież Higuain w Realu marnował niesamowite ilości setek. On był podobnie skuteczny do Benzemy, z tym, ze Francuz dorzucał coś w rozegraniu. Nigdy nie zrozumiem fenomenu Higuaina, ot dobry napastnik i nic więcej.

1

@Azi W tym roku noc z 18 na 19 grudnia jest niesamowicie trudna do odczytania poprawnej prognozy. Niektóry źródła z kolei mówią o możliwych 3 a nawet 6 stopniach na plusie.

0

@Vxb93 Haha ta piosenka chodzi mi po głowie od wakacji i nigdy nie mogłem jej znaleźć, a tez mi się podobała jak w radiu słyszałem. Fajnie, ze zapytałeś.

0

@jeyx77x I jakie były korzyści tego zagrania?

0

@Tasde cóż ja tam nie wiem co w głowie maja trenerzy, ale wiem, ze na ten moment nie da się zatrzymać Messiego w 100% i trzeba myśleć jak maksymalnie utrudnić mu grę i nie dziwie się, ze ZZ myśli nad różnymi wariantami m.in. Plastrem.

0

@Avada Kedavra Metin, długo długo, długo nic. Diablo II, Tibia, Disciples II, Polanie II i Robin Hood legenda Sherwood :D

0

@Tasde @krzychu1526 a moim zdaniem musi ktoś pilnować Messiego. Kovacic zawalil z tym korytarzem racja, ale to nie byl zawodnik, który się do tego nadaje, podobnie jak Modrić czy Marcelo. Nie przypominam sobie, żeby jakoś Casemiro był osmieszany przez Messiego i taki musi byc plaster dla Leona. Ktoś silny fizycznie, szybki, uporczywy, który nie boi się wejść z głowa, tam gdzie inni z nogą, żeby ciągle utrudniał życie. Ja nie mówię, że ta taktyka wypali, ba jestem pewien, że tak czy tak Messi cos wsadzi, ale uważam za rozsądne, że jednym z wariantów jest plaster. Zobacz sobie ostatni mecz, jak Messi ma odrobine miejsca to wali takie bramy jakby od niechcenia a idealnie wymierzone (kolo slupka/okienko itp.)

1

@Jakchcesz Haha ile tutaj mistrzów taktyki. W jaki niby sposób chcesz zatrzymać inaczej Messiego? Wiadomo, ze Valverde ani nikt inny nie schowa Messiego do kieszenie i nie sadze, ze o to chodzi trenerowi, który decyduje się na plaster. Założeniem takiego rozwiązania jest maksymalne zminimalizowanie zagrożenie stwarzane przez Leo.

1

@Witekk10 Haha ja to samo. Chyba łącznie 4 i mam pokusę kolejny, ale wiem, ze znów mnie wciągnie xD

0

@Witekk10 Dzięki, Skazanego oglądałeś?

0

@Witekk10 Zrozumiałem, to tylko ironia. Od taki paradoks *__*

0

@Witekk10 Fajna ta matematyka tutaj taka niezbyt normalna. Najpierw 2>2, teraz 1>2

0

No walka zdecydowanie zawiodła. Pare dobrych ciosów na 12 rund :/

0

@Tomek54321 Moim zdaniem trochę poniżej oczekiwań. Ale narazie 4 runda się skończyła, najlepsze przed nami.

0

@Mesi12 PSG, Juve, Hiszpania In that order

0

@bixmix Ja mówiłem w czwartek do @MarioVeB!, że w tym tygodniu niespodziankami będą: Villareal/Borussia i Utd tylko co z tego skoro nie zagrałem ;x

0

@Ogorinho1974 mam nadzieje.

1

Villareal 1x by wszedł
Borussia by weszła
Jeszcze jak United wygra lub zremisuje to się załamie, ze nie puściłem :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?