1

@jeyx77x Nie chodzi mi konkretnie o to. Nie dodałem żadnego komentarzu chyba (przynajmniej nie przypominam sobie) na temat tej złotej piłki. Tylko gdzieś ostatnio widziałem, ze Alisson coś tam szczekał w nawiązaniu do meczu na Anfield, teraz ten kozaczy i po prostu irytuje mnie to, ze udał im się jeden sezon (i to wygrali „tylko” LM) a maja się za niewiadomo kogo.

0

@LuisSalvano Luis napisz to po 15 bo chce od razu przeczytać, albo mnie oznacz żeby czasem mi nie uciekło.

1

@Kengo Może i śmieszne. W tym sezonie prawdziwe. Ale ten VVD to wyżej sra jak dupe ma. Patrząc na całokształt to on Holender nie jest godzien nawet Portugalczykowi wody na trening nosić a co dopiero kozaczyc. W ogóle w tym Liverpoolu się w głowach poprzewracało od tej wygranej. Alisson krzyczy coś już pół roku, ten podobnie. Dzisiaj zobaczy plecy Messiego i zacznie płakać jeden z drugim.

0

@itmustbejoke Całe szczęście, ze dopisałeś na gali. Bo wiadomo, ze Kriszczianu jest najpiękniejszy.

0

Jak już tak trwają dyskusje na temat żon Leo i Lewego to moim zdaniem Zinchenko ma bardzo ładną (jakby kolega jakiś pytał czy pies kolegi, to v.lada_sedan na insta). Ogólnie trochę mi Margot przypomina. Osobiście preferuje blondynki dlatego Anto i Anka mnie nie porywaja. A wy co myślicie o blondynkach typu Margot Roobie?

3

@Hushovt Dla mnie żona Leo jest ładna ale bez szału, natomiast Lewandowska jest lekko powyżej przeciętnej. Oczywiście dla mnie.

0

@LuisSalvano Nie no nie mogłem tak zagłosować bo byłoby niewazne, czytałem regulamin. Ale mam nadzieje, ze historia pojawi się dziś lub jutro, tak jak było pisane.

1

@LuisSalvano @LuisSalvano @LuisSalvano in that Order, teraz tylko czekać na "Grecką noc", a wy już zagłosowaliście czy czekacie do samego końca? Swoja drogą szkoda, że nie ma liczniku na żywo, chciałbym zobaczyć jak przyszły zwycięzca bije konkurencje na głowę.

1

@Socjopata xDDDDDDDDDDD jeszcze niech hairbanda ubierze

0

@Avada Kedavra Strach się bać co się będzie działo jak Luis nie wygra zp

0

@Adamski69 a gdzie Luis?

0

@Janiama Sam sobie poniekąd odpowiedziałeś, kiedyś zespół pociągnąć potrafił Neymar/Iniesta/Xaxi, a teraz jest tylko Messi i MATS. Suarez w obecnej formie to pociągnie zespół co najwyżej raz na pół roku. A stwierdzenie, ze Pique to robi, to rozumiem, ze to zart. Bo o tyle co ostatnio zagrał przyzwoicie to zwykle zawodzi (sporo osób domaga się francuskiego duetu na so). A problem jest tego typu, ze Dembele, Griezmann, de Jong, Arthur to przecież zawodnicy klasy światowej, a jednak jakoś tego nie widać.

0

@Socjopata Niestety w tym sezonie @LuisSalvano nie ma sobie równych. Postaraj się rok, chociaż sadze, ze po opowieściach o Grecji czy Barcelonie za rok będzie jeszcze trudniej.

7

@Gibbon_FCB ahh shitt here we go again
Jest kilka powodów przez które ludzie go „prześladują” i na pewno głównymi nie są poglądy, a raczej hipokryzja i ogromny brak pokory w połączeniu z ego większym od Cra.

0

@DaPi Bardzo często jak wchodzi to coś kasuje w kasowniku, na pewno nie jest to normalny bilet.

0

@Transu96 To już na pewno nie przypadek. Pewnie ktoś się boi konkurencji i zastrasza wyborców Luisa

0

@nammah czyli dobrze przerobiłeś lekcje pod tytułem „przechytrzenie” przyszły zdobywca zp na pewno jest dumny.

0

@Avada Kedavra ja tez miałem :D

1

Wcześniej @xofcbxo pisał o kanarach w autobusie. Mnie dziś też sprawdzali. Może to przypadek, ale akurat gdy zp fcbarca wkracza w kluczowa fazę to kanarow nawaliło jak grzybów po deszczu.

2

@SkN A co chcesz przerobić na @LuisSalvano i @BarcaInfo ?

9

@LuisSalvano Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości na kogo głosować?

0

@kamilkrycha @LuisSalvano po wygranej opowiada jak zapłacił karę za brak biletu (chyba znasz historie o przechytrzeniu kanara), a także ma jeszcze inne w zanadrzu.
@sidzej tez składała niebanalna propozycje, ale się wycofała. O reszcie mi nic nie wiadomo. Także wiadomo...

43

@Socjopata Luis dziś zastępstwo na informatyce i pokazuje dzieciakom jak glosowac xd

3

@Vahn Jasne, ze nie boli. Szkoda, ze nie można dawać pkt tej samej osobie. Luis pewnie miałby 9 od każdego.

3

@Gosciuu sidzej to odwołała, nie to co @LuisSalvano. Już się nie mogę doczekac jak po wygranej opowie o historii zapłaconego mandatu w Barcelonie. Może dorzuci coś gratis ze swojej branży?

3

No w końcu głosowanie. Teraz to już formalność, @LuisSalvano rozwali konkurencję.

0

@VenoM Tak jak wcześniej mówiłem, Ernesto chyba farta Zidanowi zabrał xd

2

@Hushovt W żadnym wypadku nie popieram takiego zachowania, ale nie ja jestem tu od moralizowania i napominania innych.
Zbulwersowanie stylem gry - rozumiem
Niechęć do Trenera - rozumiem
Hejtowanie po zwycięstwie - jestem w stanie zrozumieć
Życzenia porażki (czy nawet remisu-straty punktów) nie pojmuje.

11

@Janiama Nieraz ktoś tu pisał, ze dla niego styl jest ważniejszy niż wyniki, zatem co w tym dziwnego, że będzie narzekał i negował zwycięstwo? O tyle co wyniki są całkiem dobre o tyle gra jest średnia (czasami tragiczna) i nic dziwnego, że niektórym się to nie podoba.

0

@Mathew86 Tak jak komentatorzy mówili (na moim streamie) czerwona kartka, ale... z racji tego, ze „oszczędził” Pique wcześniej to i potem Vitolo, gdyby ucierpiał ktoś inny to byłaby czerwona zapewne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?