JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fantastyczny Chłopiec Ojej
0
@HolyGoalie97 Wszystkie trzy wnioski błędne. Dramat.
1
Dałem Totki na podbicie... graja u siebie, co się może nie udac...
0
@Encore Dokładnie tak. Było pisane dziś, że Brazylijczyk zacznie na ławce, ale w drugiej połowie zmieni Francuza :D
2
Szczerze nie spodziewałem się, że Bayer ugra coś w Rosji. W takich warunkach spodziewałem się remisu/wygranej Lokomotivu. No ale jednak Buki wiedziały swoje :D
0
@Kamiloza91 Ja myślałem, żeby zagrać, ale jednak w Turcji to mi pachnie remisem.
0
@Witekk10 Zazdro, ze oglądałeś po raz pierwszy
1
@Elnuum Real i btts/ Juve i btts/ Totki
0
@msmsms Banalny wybór. Atletico w tym sezonie gra totalna kupę (nigdy atrakcyjnie nie grali) a Juventus gra taka sama kupę tylko jest do boli skuteczny. Natomiast Real jako tako zaczyna coś grać, a w PSG cały atak dostępny wiec tez powinno coś się dziać.
1
@kerouac Ja zagrałem wariata. Real i btts + Juve i btts i Totki dorzuciłem. Tak jak mówisz, nie ma żadnych pewników na weekend to dałem takie kursy żeby się lepiej oglądało.
0
@Janiama Zdarza się, ale trudne pytanie jest tylko podzbiorem pytań głupich.
0
@KamQiX Dokładnie, też nigdy nie zrozumiem takiego śmiania się. Wielu facetów nie interesuje się piłką nożną, a co dopiero kobiety. Jakby mnie zapytano o jakąś fachową w kontekście makijażu to też nie miałbym pojęcia. Jakby babka nie wiedziała ile to 2+2 to spoko, ale bez jaj.
0
@Kamiloza91 Jak Messi tak zadecyduje xD
3
@kerouac Niekoniecznie, może być jeszcze pytanie głupie lub na przykład bezsensowne.
0
@kamyk_23 Świetny tekst, fajnie się czyta. Sporo można się dowiedzieć.
0
@gorgota Bardzo serdecznie polecam Valium. Podobny troche do Vesterisa, ale juz dlugo stoi i wydaje mi sie, ze wiecej graczy gra.
0
@Kompletny w Realu już jeden Valverde jest
0
@MichalZZZ Metin2
0
@AmigoBlancos Mecz Valencia Chelsea ciekawszy od Barca BVB? Polemizowałbym
0
@LuisSalvano No właśnie teraz już wiem czemu. :D
0
@Rewolucja123 A w całym tamtym sezonie 1
1
@KmN A ja się zastanawiałem czemu Luis wczoraj tak nagle pytał o Paris United :v
0
@BarcaInfo ahh shit here we go again
0
@Rewolucja123 3 Suarez? XD. On na taki wynik z 3 lata potrzebuje (oczywiście w Lm) XD
0
@Kengo Również stawiam na Alonso. Każdy z nich był dobrym (znakomitym) zawodnikiem, ale wydaje się, ze Alonso jest niezwykle inteligentnym człowiekiem, przez co rokuje chyba najlepiej. Aczkolwiek kto wie, może cała czwórka zrobi karierę.
1
@Kidd Pełna zgoda. A tamten sezon to tylko i wyłącznie wyjątek potwierdzający regułę, że granie tak minimalistyczne, jakie preferuje Atletico nigdy nie pozwoli im osiągnąć większego sukcesu.
1
@TheNekro94 Ciekawe kto by mu w aktualnej sytuacji te piłki podawał? To, ze się cofa i rozgrywa to jest aktualnie jedyny ratunek drużyny Fc Messi tzn. Fc Barcelony
0
Śledzi ktoś poczynania zawodnika PSG Gueye? Szczerze mówiąc nie oglądam ligi francuskiej i nie mam pojęcia co to za gracz (nie słyszałem wcześniej o nim), ale skoro gra w pierwszym składzie PSG to chyba ma potencjał. Mógłby ktoś bliżej przybliżyć jego sylwetkę?
1
@Witekk10 O dziś już oglądam coś innego, ale może jutro obejrzę :d Dzieki :D
1
(Klasyczne pytanie)
Ktoś poleci jakiś fajny, niedługi film. Najlepiej thriller :D