- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1475 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1475 Culés
24
Więcej luzu i dystansu w życiu. Udzieliła głupiej odpowiedzi to pośmiejemy się z jej głupiej odpowiedzi (nie z niej) i tyle. Nie ma co się spinać. Tak samo ja mógłbym udzielić głupiej odpowiedzi na oczywiste pytanie w kategorii np. Muzyka, bo się tym nie interesuje i nie miałbym nikomu za złe, gdyby się z tego śmiano na fanpagu Beethovena :D
5
@KamQiX Nowy wątek dla atencji? Pff, typowe. Kiedy kalendarz? :]
10
@KamQiX miliony Polaków zaznaczyły błędną odpowiedź w wyborach a teraz hipokryci śmieją się z biednej babki
2
@Danny Gaucho Jak wygrasz ZP FCBarca.com to będą kalendarze co najmniej do końca sezonu.
3
@KamQiX Nice try, nice try... :]
0
@Avada Kedavra tysiące nawet zaznaczyć nie potrafiły
0
@Avada Kedavra Widzę, że jesteś optymistą. Wielu z tych, co tutaj się śmieje, to być może będzie uprawnionych w kolejnych wyborach samorządowych. Póki co, nie łapią się :D
0
@KamQiX Dokładnie, też nigdy nie zrozumiem takiego śmiania się. Wielu facetów nie interesuje się piłką nożną, a co dopiero kobiety. Jakby mnie zapytano o jakąś fachową w kontekście makijażu to też nie miałbym pojęcia. Jakby babka nie wiedziała ile to 2+2 to spoko, ale bez jaj.
1
@KamQiX Właśnie mistrzu, nie robisz już kalendarzy ? ;/
0
@bixmix Nope :P
1
@KamQiX :/
1
@KamQiX o jaką odpowiedź chodzi?
0
@Klaudiaa8 Tą z Milionerów o Copa Libertadores. Przescrollujesz La Ramble to znajdzie się parę screenów :)
1
@KamQiX już znam sprawę. Dla kobiety która nie zna się na piłce to trudne pytanie. Jej błędem było nie skorzystanie z koła.