5

under 4.5 w Bayernie wchodzi az milo xD

0

No i obie strzelily, jeszcze niech Juve wymeczy wygrana i kurs prawie 4 jak w maslo siada.

4

@damianex10 Messi oddaje karne, Cr oddaje bramki. Fakt nie opinia XD

5

xDDDDDDD co ten bramkarz Moskwy zrobil xD

0

Uff, całe szczęście, że odpuściłem sobie Arsenal dzisiaj.

0

@FDJ EV: "Leo próbuj"
(koloryzowane)

0

@Misugi14 to samo mam chyba

0

@LuisSalvano Obyś napisał to samo po meczu z Borussia. Poza tym nad 3 drużyna jest 4 pkt przewagi.

0

@Miszu Ja wybieram Juve Lokomotiv

0

Jakie dziś mecze oglądacie?

0

@ściah Nie wiem po co mnie oznaczasz. Ja się w pełni z Tobą zgadzam, mysle, ze przed pierwszym meczem 99% ludzi tak myślało, a teraz zgrywają kozaka.

2

@Azi Nie, spodziewam się, ze jak ktoś potrafi tylko biegać, to zajmuje sie lekkoatletyka.

1

@Azi po za przygotowaniem? XD. Zobacz sobie jak dobra technikę maja, bardzo dobre przyjęcie piłek, szczególnie górnych, obczaj sobie zawodnika z 9 co robił z Semedo/Pique/Roberto, szczególnie jak główkuje sobie 6(!) razy pod rząd obok Roberto i kogoś jeszcze następnie - jak gdyby nigdy nic - odgrywa piłkę do tylu. Albo zobacz sobie jak chłopaki grali piętkami na 16-17m. Wiadomo, ze do zespołów z topu im sporo brakuje, ale pisanie, ze oni tylko biegają itp to trochę zart.

0

@gurales ja tak samo xd

0

@Jordi10 „[...] jak w maju będzie w finale LM” żeby w lutym była w 1/8 chociaż.

3

@T_TG oh shitttt here we go again

0

@LuisSalvano Jasna sprawa, ale obowiązki nie pozwoliły mi poświecić jednego dnia 4h na mecze :/

0

Może ktoś wyjaśnić co się stało, w Londynie, ze dwie czerwone? Ze tez wybrałem mecz na CN zamiast meczu Chelsea Ajax :/

2

@July_6_BcN No to fajny kapitan z niego bedzie, zabierze kolegow na mecz tenisa?

0

@Gappeq No też mi to przyszlo do glowy, ale Griezmann lepiej na boku, to moze na LO, jak Firpo znow na trybuny pojdzie.

0

4 gole po 4 meczach, w tym 2x ze Slavia. No niezle

0

@Kosteq73 Faktycznie, mój błąd, dzięki.

6

Pique z BVB nie zagra, ciekawe jak Ernesto to ustawi? Jak był Vidal w ataku dziś, to może w Niemczech Messi na SO?

7

Uff było ciężko, ale się udało. 1 pkt zostaje w Barcelonie :)

2

Jeszcze tylko 20min murowania, to musi się udac.

0

@Criss18Barca O prosze, tego nawet nie wiedzialem. Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac ;x

15

Taka Slavia pyknelaby dowolnego mistrza polski pewnie z 5;0. Niebywale jak daleko nam poziomem do Czechow.

0

@fortunate_son Dokładnie, bardzo fajnie się go ogląda.

1

Ten ziomek z "9" niezla robote robi Czechom na LS, juz dwie kartki wypracowal, a kazdy jego zryw to jakas korzysc (rozny, fajna wrzuta...)

0

Co Ernesto dzisiaj taki żywy? :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?