JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
under 4.5 w Bayernie wchodzi az milo xD
0
No i obie strzelily, jeszcze niech Juve wymeczy wygrana i kurs prawie 4 jak w maslo siada.
4
@damianex10 Messi oddaje karne, Cr oddaje bramki. Fakt nie opinia XD
5
xDDDDDDD co ten bramkarz Moskwy zrobil xD
0
Uff, całe szczęście, że odpuściłem sobie Arsenal dzisiaj.
0
@FDJ EV: "Leo próbuj"
(koloryzowane)
0
@Misugi14 to samo mam chyba
0
@LuisSalvano Obyś napisał to samo po meczu z Borussia. Poza tym nad 3 drużyna jest 4 pkt przewagi.
0
@Miszu Ja wybieram Juve Lokomotiv
0
Jakie dziś mecze oglądacie?
0
@ściah Nie wiem po co mnie oznaczasz. Ja się w pełni z Tobą zgadzam, mysle, ze przed pierwszym meczem 99% ludzi tak myślało, a teraz zgrywają kozaka.
2
@Azi Nie, spodziewam się, ze jak ktoś potrafi tylko biegać, to zajmuje sie lekkoatletyka.
1
@Azi po za przygotowaniem? XD. Zobacz sobie jak dobra technikę maja, bardzo dobre przyjęcie piłek, szczególnie górnych, obczaj sobie zawodnika z 9 co robił z Semedo/Pique/Roberto, szczególnie jak główkuje sobie 6(!) razy pod rząd obok Roberto i kogoś jeszcze następnie - jak gdyby nigdy nic - odgrywa piłkę do tylu. Albo zobacz sobie jak chłopaki grali piętkami na 16-17m. Wiadomo, ze do zespołów z topu im sporo brakuje, ale pisanie, ze oni tylko biegają itp to trochę zart.
0
@gurales ja tak samo xd
0
@Jordi10 „[...] jak w maju będzie w finale LM” żeby w lutym była w 1/8 chociaż.
3
@T_TG oh shitttt here we go again
0
@LuisSalvano Jasna sprawa, ale obowiązki nie pozwoliły mi poświecić jednego dnia 4h na mecze :/
0
Może ktoś wyjaśnić co się stało, w Londynie, ze dwie czerwone? Ze tez wybrałem mecz na CN zamiast meczu Chelsea Ajax :/
2
@July_6_BcN No to fajny kapitan z niego bedzie, zabierze kolegow na mecz tenisa?
0
@Gappeq No też mi to przyszlo do glowy, ale Griezmann lepiej na boku, to moze na LO, jak Firpo znow na trybuny pojdzie.
0
4 gole po 4 meczach, w tym 2x ze Slavia. No niezle
0
@Kosteq73 Faktycznie, mój błąd, dzięki.
6
Pique z BVB nie zagra, ciekawe jak Ernesto to ustawi? Jak był Vidal w ataku dziś, to może w Niemczech Messi na SO?
7
Uff było ciężko, ale się udało. 1 pkt zostaje w Barcelonie :)
2
Jeszcze tylko 20min murowania, to musi się udac.
0
@Criss18Barca O prosze, tego nawet nie wiedzialem. Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac ;x
15
Taka Slavia pyknelaby dowolnego mistrza polski pewnie z 5;0. Niebywale jak daleko nam poziomem do Czechow.
0
@fortunate_son Dokładnie, bardzo fajnie się go ogląda.
1
Ten ziomek z "9" niezla robote robi Czechom na LS, juz dwie kartki wypracowal, a kazdy jego zryw to jakas korzysc (rozny, fajna wrzuta...)
0
Co Ernesto dzisiaj taki żywy? :o