16

@MESSIah16 Jak miałeś iść głosować na partie Grzesia, to dobrze, ze nie szedłeś. Pochwała !

9

@Criss18Barca Bardzo dobra wypowiedz pana Janusza.

9

@Avada Kedavra Wszyscy wiemy jak cierpisz z powodu wyników, nie musisz tego przypominać 10 razy na dobę. Chociaż dziwie się, ze jesteś zaskoczony wynikami, wszak było to do przewidzenia, można było tylko szacować jak wielka porażkę odniesie KO.

0

@Janiama Był we środę w radiu i wypadł całkiem okej. Nakrywając czapka p. Siemoniaka

0

Francja X
Maszyna Bramka
Islandia -3,5
Anglia i btts
Kosowo
Co myślicie i co gracie dziś?

0

@Janiama Zgadza się, ale tak jak wyżej, mając sejm i prezydenta, rola senatu ogranicza się do symbolicznej.

0

@Janiama Senat odgrywa niewielka role

0

@Kredon Mógłbyś powiedzieć dlaczego ma go zabraknąć?

0

@tombard Nie dałoby nic

0

@IAmBackCules Obecnie każdy obiecywał forsę w kampanii poza Konfederacją

0

@msmsms Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś w Holandii na zbiorach mówił w innym języku niż polskim.

1

@Mati90fcb Nie tylko emeryci nie oddają do „budrzetu”

0

@michal26 Dzięki. Cały JKM xD

71

@Janiama W porównaniu do Jachiry - przedstawicielki Twojego wyboru to JKM jest absolutnie dobrym facetem.

1

Może ktoś w skrócie powiedzieć, co powiedział JKM?

1

@Messibestplayerintheworld I to trzeba docenić, a nie w żałosny sposób umniejszać komuś innemu. To umniejszanie na sile jest po prostu żałosne. Swego czasu Robert strzelał tylko dla Niemiec, Ronaldo dobijał do pustaka, albo strzelał ogórkom itp. Każdy strzela ogorkom i trzeba to doceniać jeśli wpływa to na wyjątkowy wynik, a nie umniejszać.

0

@Messibestplayerintheworld Bo Łotwa, której Robert strzelił 3 to potęga europejska

0

Gundogan teraz robi robote dla Niemców :D

3

@IAmBackCules jutro będzie jeszcze więcej niż dziś.

7

@katalonczyk987 PiS zły, „konfederacja durna”, w takim razie co dobre szefie?

0

@kibicsportu IPhone XR

0

@Piorun Jak zwykle

0

Dolnym to sobie może wystawiać...

2

@piotrek1315 161 spotkań i 94 bramki.

0

Widać, ze cisza wyborcza. Cisza prawie jak w kawiarence :D

0

Można gdzies poogladac w necie trwajaca debate na zywo?

0

@mpolska25 A to zwracam honor, w takim razie troche jestem zszkowany.

0

@mpolska25 Tak, widziałem. Było to chyba w TVP i pokazywało ok. 50% w tym przedziale, ale nie wiem czy ktoś w to uwierzył, ja nie.

3

@MarFan 100 razy było to mówione. Elektorat PiSu to głownie emeryci, ludzie starsi, oraz osoby mieszkające na wsi. Zakładam, że nie rozmawiasz z takimi grupami społecznymi, lub rozmawiasz rzadko, zatem nic dziwnego, że nie słyszysz o tym, że ktoś będzie głosował na Prawo i Sprawiedliwość.

0

Ciekawe czy Piotrkowi dziś zaskoczy w głowie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?