0

Ktoś ogląda Ajax - Chelsea? Strzela obie czy niezbyt?

0

@4drian0 Ja tak samo xd

0

@4drian0 A co zagrales? ;o

0

@4drian0 No właśnie czysta dwójka mały kurs, więc zagrałem -3.5. Patrząc na wyniki wyjazdowych spotkań w tym sezonie to myślę, że na 0;3 powinno się skończyć.

0

@Hosh No, to mialem na mysli :D. Byle -3.5 gola

0

To jak dzisiaj? Znów 3;0?

0

@4drian0 kiedy jak nie na Lm? Graj 13

0

@koszol chyba nie ma zawodnika na świecie, który chociaż raz nie trafiłby na pusta.

1

@Veb1233 Nie lubię sie powoływać na statystyki, ale sam flashscore podaje 40 (!) sytuacji bramkowych. Wiem, ze one są różnie liczone, ale jednak. Chyba inny mecz oglądałeś, tutaj moglo być zamiast 1:0 to z 5;3.

0

@Image No pewnie tak, zawsze mnie to zastanawia. Rozumiałbym jeszcze jakby pisał wszystko z małej jak leci, bo nie chciałoby mu się kliknąć „shift”, ale cóż :D

5

@Veb1233 Co Ty gadasz? XD
Jak nie było dużo akcji? Akcji było właśnie od groma, sam Benzema zmarnował 3, Hazard na pusta nie trafił, no i Galata tez ze trzy setki zmarnowała. Akurat poziom był niski i wynikał z niesamowitej nieskuteczności (podań i strzałów) ale akcji go było bardzo dużo.

1

@Mat_Cat jak napiszesz „real” z małej litery to się lepiej czujesz? :o

2

@PanPatrykk W lidze, gdzie grał słabo to sobie nie radzili. A w LM jak grał słabo w jednym meczu to w drugim odrabiał to z nawiązką.

1

@PanPatrykk Muzyk ten sam, brakuje dyrygenta CR7. Zastanawiam się jak ktoś dostrzega(l) geniusz Zidana jako trenera. Bo na dobra sprawę, przez jego 3 sezony na ławce trenerskiej na palcach jednej ręki można było policzyć mecze, gdzie dominowali rywala. A 80% to fart.

0

@Colon Ostatnia dyskusja w onecie była bardzo dobra ( jeśli nie oglądałeś polecam). Ubaw niesamowity

0

@marcin000019 Gdzieś na yt widziałem, ale nie wiem czy to całość czy tylko fragment.
E: @Colon pelna zgoda, ale Pana Janusza zawsze warto posłuchać, ubaw gwarantowany, chociaż niestety jego bezpośredniość trochę przeszkadza Konfederacji :/

0

Oglądał ktoś wczoraj roast JKM? Warto obejrzeć?

0

@A_Gomesinho_21 Zidane raczej nie dotrwa do końca sezonu xd

1

@asdfdsg Faktycznie króciutkie xD

0

@damian16161212 Tak samo jak Ty. Kategoryczny przeciw.

0

Jaki wynik stawiacie? Ja 2:1 dla Barcelony

1

@Danny Gaucho A co to za nowy avatar?

3

@trophy Mógłby spokojnie w Ekstraklapie pograć. Oglądalność by wzrosła i poziom tez

10

@Xwowrak No właśnie, a zaraz ktoś Ci będzie pisał, ze Polacy wstępując do UE zgodzili się przestrzegać zasad srututu

0

@Kapitan hawk Tylko dla Ciebie świat kończy się w Madrycie, i świat kończy się na fanbojach. Większość gazet czy stron internetowych pisało o tym wydarzeniu, lub dawało na okładkę (la gazzetta dello sport). Ale ahh Real znów olał Legendę hurr durr Ronaldo ogorkom strzela :D

0

@matijas A ja nam nadzieje, ze nic nie zmienia. Już nie mogę się doczekac

0

@bias No jeśli chodzi o oficera to nawet chęci nie trzeba aż tak bardzo, wystarczy jakiś wuja kapitan. Bez tego zwykle nawet chęci nie pomogą.

0

@Kapitan hawk Ważne, ze cały piłkarski świat oddał należny hołd.

0

@Adamski69 Kolega dziękuje za linka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?