0

@Danny Gaucho Viniciusz 67 xd

0

@Mesi12 Ja oglądałem, ale chyba o 20:30 miało się to zaczac, wiec odpaliłem 20:32, a o 20;45 był już koniec XD. Także niewiele powiedział. Bo było 5 gości, z których JKM mówił najmniej

4

Myślałem, ze najgorszym transferem w stosunku jakość do ceny będzie Bale, ale Demb(A)le to jednak inny lvl

10

@Gosciuu City vs Live

1

@Quahoo ja kupiłem niedawno Balancy, mysle, ze spoko opcja. Całkiem ładne z ciepłym kożuchem w środku

0

@Rewolucja123 Remis z Atletico, porażka z Interem i porażka z Sociedad, reszta wygrana.

0

@MasterOne Allegri, chociaż chciałbym Wengera w sumie tam zobaczyc.

0

@ViscaBarca123 A co myślisz o Sociedad?

0

@T_TG Tak/Tak/Nie/Tak

0

@MarioVeB! O fuj

0

@LuisSalvano Tu już nie chodzi o stratę punktów tylko o kolejny żenujący występ na wyjeździe, pozbawiony walki, zaangażowania itp.

0

MATS 0 interwencji, tego sie nie dalo wybornic.

1

Ale te żółte stroje są ładne

0

@marcin000019 Z drugiej strony oprócz De Jonga nikt z nowych nabytków - wśród najgłośniejszych transferów - nie gra na miarę oczekiwań. Griezmann, Hazard, De Ligt...

0

@MarioVeB! Serio? Nie do wiary *___*

9

Kto oprócz mnie ogląda Znachora po raz enty? :D

4

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk W jakim to kościele obligatoryjne jest płacenie aż 100 zł za odprawienie mszy? Ja jak zamawiałem swego czasu przed matura (to pomimo, ze chciałem zapłacić) ksiądz nic nie wziął. Także na jakiej podstawie te wysrywy Twoje?

0

@LuisSalvano Poczekaj na black friday, może coś się taniej gdzieś uda znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@msmsms „Spłycenie”. Śmieszne jest już to wyszydzanie. Ludzie maja często jakieś swoje różne dziwne zachowania. Jedni nie jedzą glutenu inni są wege jeszcze inni wierzą, ze piątek trzynastego jest pechowy (XD). Każdy ma jakieś swoje przekonania, z których ktoś inny się śmieje.
A i klasyczne wrzucenie wszystkich do jednego wora: „i ci sami jutro pójdą na cmentarz nie z myślą o tym, by pomyśleć o bliskich, tylko o tym, by poodhaczac groby i obgadywać innych”

1

@masq Abstrahując od tych komentarzy, to akurat w przypadku Roberta nie trzeba zakładać, ze jest katolikiem. Sam wielokrotnie to podkreślał na różne sposoby, a przynajmniej ja trafiałem na takie wypowiedzi.

0

@Mati90fcb To Ty piszesz historie jakieś z dupy. „mecz bez karnego meczem straconym” pośledzisz trochę meczów to zobaczysz ile było tych „straconych” meczów w ich przypadku. Frustracja wychodzi?

3

@Mati90fcb Oba zasłużone, wiec co ma na celu ten wpis?

0

@Luki 10 Remis pewnie max, wiec dla mnie dupa i tak

0

@Luki 10 No ja tak samo, a jeszcze taki maly kurs byl.

0

@FanBarcy22 pierwszy raz postawiłem na sociedad...

0

0

@BarcaInfo Ależ się ten Pep przymila do Barcelony. Dobry jest? Nada się za Ernesta?

1

@MaTt_BarcaFan Przmilić się chce XD Niektórym wystarczy, ze ktoś strzeli bramkę i już jest przekozak.

0

@deyna2018 Cr strzeli i Juve wygra (w końcu musi strzelić; jest wypoczęty)
Chelsea z United
Sociedad z Levante
Live + btts

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?