- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
0
Niech Betis przetrwa jeszcze 45min i w sumie będzie można spokojnie powiedzieć, że nic się takiego dziś złego nie stało :D Wiadomo, każdej straty punktów szkoda, ale ta przynajmniej nie odbiłaby się na sytuacji w tabeli.
0
@LuisSalvano Tu już nie chodzi o stratę punktów tylko o kolejny żenujący występ na wyjeździe, pozbawiony walki, zaangażowania itp.
0
@LuisSalvano Nawet jak Królewscy ten mecz przegrają, to i tak nie będzie można powiedzieć, że u nas się nic złego nie stało. Musimy patrzeć na siebie.
0
@LuisSalvano Błąd, takim sposobem Valverde nadal ma tu "spore" poparcie bo wygraliśmy Ligę 2 lata z rzędu tak naprawdę już w połowie sezonu ale później doprowadziło do niechcianych efektów ubocznych, chyba że dla kogoś liczy się tylko kawałek metalu w gablotce, nieważne jak (via Real i ich czyste jak łza sukcesy w LM) ważne że jest tytuł i kolejny numerek do kolekcji
0
@Phatro Z jednej strony masz rację. Jednak ja napisałem to z perspektywy naszej - kibiców. My na zmianę trenera nie mamy żadnego wpływu i pozostaje nam wspierać klub, zawodników i kibicować podczas meczów (czy to na stadionie, czy chociaż przed tv). Bardzo prawdopodobne, że po dzisiejszej kolejce nadal będziemy liderami i to wciąż mając zaległy mecz z Realem (szansa na odskoczenie Atletico). Pozostaje trzymać kciuki za Barcę i niech mimo tych słabszych meczów, wpadną kolejne trofea na koniec sezonu :)
Nie mamy wpływu na styl grania, na wystawiany skład i zmiany w trakcie meczu. W wakacje i tak wiadomo, że trener się zmieni, a tym samym pewnie i styl.